Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik meg semmit?

Miért nem eszik meg semmit?

Figyelt kérdés
7hónapos a babám, másfél hónapja kezdtük el a hozzátáplálást, vagyis kezdeném ha megenne vmit de cicin kívül semmi nem kell neki. Teljesen mind1, h veszem v én csinálom neki a kaját nem kéri. Gyümölcsökből eszik valamennyit, de nem sokat. Szeretném elérni vhogy nála, h reggel-délben-este kapjon cicit és közte pedig mást. V ezt csak tápszereseknél lehet így beállítani?
2013. júl. 25. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi számít tápszeresnek?Lányom fél éves koráig csak este kapott tápszert.De ő nem fogadta el már 6hónaposan egyiket se(se tejcsi,se tápszer),azóta csak vacsorára eszi a tápszert és abból is már csak 120milit,mig 8hós koráig megevett belőle 270-300milit is.Bár enyém nem cicis,de én azt vettem észre ha picit izesited sóval a hamiját,akkor jobban eszi,mint ízetlenül.Legtöbb cicis baba cicizik,ha kell,ha nem.De mindig rendes kaja után adj neki csak és elöbb utóbb majd annyit eszik rendes hamiból már,hogy nem kell a cici majd max ivásra.Nem lehet elkerülni szerintem,ha igényli a cicit,kérni fogja 1évesen is.Cicis babák ivásra is hazsnálják.Szerintem kináld rendes hamival,utána vizzel és lehet akkor nem fogja már igényelni.
2013. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!