Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam, hogy alvásnál...

Honnan tudjam, hogy alvásnál melege van e? a babatakaró túl pille, viszont body+tipegőben alszik, de odatettem mellé a mobilradiátort.

Figyelt kérdés

...én egyszál blúzban megsülök(vékony, de hosszú ujjú, garbós)és ha én megsülök, akkor ő pláne?

a nyakánál nézve meleg, dehát amúgy is meleg egy emberi nyak, nem? tenyere nem izzad.


és rátettem még egy vékony takarót, mert az a habkönnyű szerintem semmit nem ér, de tudom direkt ilyen a babáké.


szoba hő, most nézem, 26-7 fok jesszus, de csak a radiátor közelben.. most így lejjebb vettem.


de szóval hogyan kell megállapítani jó e neki?

ha melege lenne felsírna?


2014. nov. 5. 23:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
5,5 hós
2014. nov. 5. 23:17
 2/16 anonim ***** válasza:

A csecsemőhalandóságra sokkal nagyobb az esély ilyen megel szobában, amúgy alapból is egészségtelen ez a nagy hő, nem pihentető az alvás sem.

Mivel még pici, nem alakult ki megfelelően a hőháztartás szabályozása nála, nem biztos, hogy fog izzadni, ha melege van.

20 fok bőven elég neki pláne így felöltöztetve, betakarva.

2014. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pedig a nyakánál érzed. Ugyanolyan emberke, mint te vagy, kb. ugyanúgy kell költöztetni is.
2014. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne öltöztesd túl. Nálunk 22 fok van, bőven elég. Body van rajta, hálózsák, vékony pokróc. Ezt szokta meg.

Vedd le a fűtést, kiszárad a babád!

2014. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kezecskéje mindig hideg egy babának, abból soha se indulj ki!
2014. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kikapcsoltam a fűtést a szoba szerintem reggelig tart a hőn valamennyit

szóval inkább a hőmérsékletre figyeljek, a babát hiába nézem.

amúgy légzésfigyelőnk az van.

2014. nov. 5. 23:33
 7/16 anonim ***** válasza:
A fűtést mindenképp vedd le! De, a babát figyeld, a nyakát, ne a kezét!
2014. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

azért ahhoz elég a józan paraszti ész is, hogy 27 fokban, 2 réteg ruhában plusz 2 takaróval konkrétan megsül szegény gyerek!

27 fokban strandra megyünk, nem 2 takaróba bugyoláljuk magunkat!

vedd el onnan azt a fűtét, babáknak alváshoz 21-22 fokot ajánlanak, az ideális...

2014. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tarkóját kell nézni. De szerintem is bőven elég 20-22 fok, jól tetted hogy levetted a fűtést. 😊
2014. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi történt ma? Valamitől megijedtél?
2014. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!