Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam, hogy alvásnál...

Honnan tudjam, hogy alvásnál melege van e? a babatakaró túl pille, viszont body+tipegőben alszik, de odatettem mellé a mobilradiátort.

Figyelt kérdés

...én egyszál blúzban megsülök(vékony, de hosszú ujjú, garbós)és ha én megsülök, akkor ő pláne?

a nyakánál nézve meleg, dehát amúgy is meleg egy emberi nyak, nem? tenyere nem izzad.


és rátettem még egy vékony takarót, mert az a habkönnyű szerintem semmit nem ér, de tudom direkt ilyen a babáké.


szoba hő, most nézem, 26-7 fok jesszus, de csak a radiátor közelben.. most így lejjebb vettem.


de szóval hogyan kell megállapítani jó e neki?

ha melege lenne felsírna?


2014. nov. 5. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy babának a tenyere sosem izzad. Abból nem szabad kiindulni.
2014. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A tarkóját, mellkasát, hasát nézd.

És tényleg gondolkodj józanul. Plusz egy réteg kell neki, mint neked, még bent is. Ha te megsülsz, akkor lehet, hogy neki is sok, amit ráadtál...

2014. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok neki.az en fiam tuti addig uvoltene mig le nem vennek rola par reteget.(volt is ra pelda)

Nalunk kozponti futes van.rettento meleg 24-25fok.en bugyiban alszom,8 honapos kisfiam oedig csak egy rugiban.betakarom de lerugja magarol es izzad is.

2014. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

utolsó, ha mozog a baba enyémen sem marad meg a takaró, de babakocsiban sem, jobb a hálózsák, de én legtöbbször hason altatom így azt éjszaka nemigen használjuk


¤10 kb minden éjszaka ezzel szórakozom lefekszem, de utána felkelek levenni a plusz takarót, de után ahogy érzem hűvös van, meg visszatakarom, mint pók a falon úgy rohangálok ágytól ágyig, gondoltam ideje lenne megkérdeznem

2014. nov. 6. 10:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.:)nalunk nem jitt be a halozsak.mar 8 honapos,felall,kapaszkodva megy.ez pedig halozsakban kivitelezhetetlen.nagy eses lenne belole,:)meg ejjel is kuszik maszik forog.nem jott be.mig kicsike volt egyszerubb volt a dolog.:)
2014. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

ebbe bele sem gondoltam, nemsokára akkor már az én babám is járni fog, meg kirepül. mit neked hálózsák.

úgy rohan az idő :(

2014. nov. 6. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!