Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normalis, hogy egy 8...

Mennyire normalis, hogy egy 8 hos baba ejjel meg mindig 3 orankent szopizik?

Figyelt kérdés
A suttogo könyv szerint erröl mar le kell szoktatni ez nem normalis.Probaltam cumival vizzel simogatassal nem segit.Addig bömböl amig nem kap cicit es tenyleg ehes sokat eszik(nem csak cumizik)most akkor ez normalis vagy mar nem?
2014. nov. 6. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem normális, persze sokan maradnak így.

Napközben mennyit eszik és mit?

2014. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Este mit eszik? Lehet,hogy lefekvés előtt nem lakik jól. De egyébként azt túlzásnak tartom,hogy le kell szoktatni! Ne egy könyv szerint gondozd a gyerekedet! Ha igényli,akkor szoptasd. Cumit nem kell neki adni,felesleges. Szerintem csak a közelségedet igényli,az éhség másodlagos. Este adj neki laktató kaját, valami húsos főzeléket (nem tejpépre gondolok, én azt szoptatott babának nem adnám és nem is adtam soha), majd a főzi után szoptasd meg és szunya. Ha ezután is 3 óránként ébred,biztos,hogy nem az éhség miatt,hanem csak komfortszopi. Nekem még 1,5 évesen is szopizott éjjel,sőt,szerintem még később is. Inkább az lll oldalt olvasgasd.
2014. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem szeretem, ha vki konyv szerint probal nevelni, sokszor rosszul sul el.

Bocsi, ezt nem konkretan neked irtam, bantani sem akarlak.

Szerintem normalis. Mit szokott vacsizni, mennyit iszik hozza?

2014. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
lll- La Leche Liga
2014. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja megvalami: kulon agyban/szobaban alszik vagy veletek? Enyem is ebredt gyakran, gyozott a lustasagom, agyunkon alszik, reggelig. :)
2014. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyém még bőven szopizott, sőt néha még sűrűbben is. Ilyenkor nem mindig éhesek, lehet szomjas, lehet anyahiány, ha cicin altatod, akkor főleg, felébred, és azt keresi. Ezen ne aggódj, főleg, ha neked nem gond, és belefér. Ha teher már, akkor lassanként leszoktathatod, de magától is el fogja hagyni idővel. Igaza van annak, aki azt írta nem szabad gyereket könyvből nevelni, mert csak paráztatják az embert. Nyugi:)
2014. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
9hósom dettó ilyen. Szerintem normális. Miért is ne lenne az?
2014. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam a suttogót, sőt semmilyen könyvet mert h.ülyeség az éppen aktuális divat szerint nevelni a gyerekeinket...

Normálisan is mondható, de nem normálisnak is. Én biztos, hogy nem bírtam volna ha 8 hósan is 3szor eszik éjszaka.

Kisfiamat 6 hós kora után kezdtem átszoktatni éjszaka a teára (cukor nélkül), nem volt nehéz, kiderült hogy nem is éhes, inkább csak szomjas volt. (ha éhes lett volna akkor nem elég neki a tea)

Én őt nem szoptattam, lehet hogy nálatok inkább a cici hiány miatt van ez. Többet között ezért sem ragaszkodtam a szoptatáshoz...

2014. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabi86 ***** válasza:
65%
Azt a könyvet szerintem dobd ki a kukába és szoptasd ahànyszor ő akarja.
2014. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!