Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha korabban mar ataludta a...

Ha korabban mar ataludta a baba az ejszakat most mi az oka h 4 orankent felkel enni ejjel is?

Figyelt kérdés
Kislanyom elmult 4 honapos kicso kora ota ugy volt h este evett es reggel 5-6korul kelt fel enni eloszor.aztan ez valtozott annyiban h korabban vacsizott es 3kor kelt enni.mostanra pedig 9kor eszik aztan alvas de 4 ora mulva felkel enni majd visszaalszik es megint ehes 4:ora mulva.mitol van ez ha korabban at tudta aludni az ejszakat? Egyebkent nappal is 4 orankent eszik 130ml tapszert.hozzataplalast elkezdtem mikor betoltotte a 4 hot de szineteltetem meg par napig mert megfogta a szekletet es fajt a hasa

#Baba.alvas.ejszaka.eves
2014. okt. 3. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

gondolom növekszik egy nagyot most és te meg az éjszakai kelésnél etetéssel altattad vissza.

Ha nem kér enni, ne adj neki éjjel, ne pelenkázd át, n ekapcsolj villanyt, ne szólj hozzá, max helyezd el kényelmesen, ha elkúszott stb. hátha visszaaltatja magát. (tapasztalat, mi csak akkor eszünk, ha már világos van és nem is kéri, amikor kérte, akkor is kapott kb 20ml-t és alvás, de az 2 hónaposan volt kb.)

2014. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az alma fogja a székletet, a krumpli is kicsit, ne azzal kezd.

Kezdheted barackkal és sütőtökkel is.

2014. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Probaltam nem etetni ejjel.visszaaltatni v xsak cumit adni neki.aztan csal teat adni hatha szomjas de egyik se jott be.ehes.amig nem kap enni sir barmit teszek :-/
2014. okt. 3. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt is probáltad, hogy nem adsz neki enni vacsira, amikor már kéri, hanem még fürdés és csak utána?
2014. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és nem kevés az a 130ml? (A miénk 150ml+5 kanállal evett 4-5hósan 3 óránként, naponta 5x.)
2014. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj ha mar ehes torkaszakadtabol sir amig meg nem kapja.es nem szeretnem ha vegig orditana a furdetest
2014. okt. 3. 12:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Erre meg nem gondoltam h keves lenne.de lehetvaz a baj akkor.bar nem szokott sirni miutan megeszi a 130at meg azert 3es fel 4 orat kibir eves nelkul.de megprobalok neki akk kicsivel tobbet adni ejszakara...vagy ha tejpepet adok szerintetek? Az laktatobb nem?
2014. okt. 3. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet h a foga kezd mozgolodni, lehet hogy keves neki a 130ml (az en fiam 2honapos es ennyit szopizik), lehet h novekedesi ugrasa van. Probald ki h az esti evesnel kicsit tobbet adsz neki, ha nem keri ugyse eszi meg!
2014. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de ne éjszaka dják neki többet hanem a nappali etetéseknél növeld meg az adagot..elméletileg ha nappal elég kalóriát visz be akkor éjjel nem kéne neki éhesnek lennie..elméletileg!

Este fürdés előtt meg adj neki tejpépet fürdés után meg tápszert amennyit elfogad!!!

2014. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tejpépet én csak tízóraira, vagy uzsira adtam eddig, de végülis próba szerencse. Ha növeled az adagot, akkor egész napra próbáld meg, ne csak estére szerintem is. Lehet, hogy elég neki a 130ml is, de az enyém is többet evett ennyi idősen minden etetésre. Remélem megoldódik, mert szerencsés vagy, hogy eddig ilyen jó alvó volt.
2014. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!