Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare légzésfigyelő+...

Angelcare légzésfigyelő+ bébiőr egyben légzésfigyelő tévesen riasztott volna vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka egyet sípolt a légzésfigyelőnk. Nagyon megijedtünk, de amikor átmentünk a picur szobájába, Ő édesen szuszogott. Nem vett volna levegőt, vagy mitől csippanhatott? Már 9 hónapos. Megnéztem a szülői egységen az akku kijelzője félig feltöltött állapotot jelzett. Akkor szokott még jelezni, ha lemerül az akkuja. Nem tudom mi lehetett. Biztosan nem mászott le róla.
2010. jan. 27. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt téves, csak a sípolás megtette a dolgát, felébresztette a kicsit. :D
2010. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is erre gondolok. Ez a légzésfigyelő feladata, ne aggódj.
2010. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez van nálunk is. 11 hónapos, és már nem egy alkalom volt, hogy csippant egyet, átrohantam, és békésen aludt, középen(!), szóval nem tudom, mit gondoljak... Ezek után hogy merjem 1 éves korában leszerelni!?

Mi jövő hónapban úgyis megyünk az orvoshoz, akkor meg fogom említeni.

A védőnő nekem azt mondta még régen, hogy ha bébiőrt használunk, készüljünk fel, hogy lesz néhány téves riasztás, nem kell megijedni. Jó, mi?

Nekünk is Angelcare-ünk van.

2010. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Én is pont arra gondolta, hogy érettségiéig le sem fogom szerelni? Általában egy éves korig írja a használatát. Ezek után, hogy merjem alóla kivenni? Vagy annyira mélyen aludt, és felületesen lélegzett, hogy talán emiatt jelzett? Mert csak egyet csippant.
2010. jan. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!