Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a bébiőr vagy a...

Szerintetek a bébiőr vagy a légzésfigyelő a jobb?

Figyelt kérdés
ti milyet vettetek,mi vált be??milyet vegyek?
2010. febr. 28. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én Angelcare babaőrös légzésfigyelőt vettem és nem bántam meg.
2010. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Én egyiket sem vettem, de ha tehetném, legközelebb légzésfigyelőt bérelnék. Nem venném meg.
2010. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

szia

nekem babyőröm van..Nem akartam légzésfigyelőt, mert ugyse tudnék újraéleszteni egy csecsemőt, mire a mentő meg kijön addigra késő! Különben is szerintem marha kényelmetlen hogy a pelenkára kell csatolni azt, meg egész éjjel ilyen kütyü legyen a közelébe... A babayőr mellett így is vagy 50x felmegyek őt megnézni, hogy minden rendben van e... na meg vele egy szobában alszok.

2010. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Awent márkát vettem, ezt elfelejtettem leírni, nagyon klassz zenél 5 dallal, hőt mér, páratartalmat, riaszt ha hidegebb a szoba vagy ha melegebb... 140 euro volt
2010. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Sok esze van annak ,aki azt írta ,hogy a bébiőr elég ,úgy sem tud csecsemőt újraéleszteni !

Ne is kelljen soha ,de ha ott vagy akkor általában az is elég ha kikapod az ágyból ! Tényleg gratulálhatsz magadnak ,a babyőrt arra lehet használni ,hogy ha külön szobában alszol akkor is meghalld ha baj van !

2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Anger Care 401-es van ez babyőr és légzésfigyelő egyben. Nagyon szeretem, minidg használom mindkét funkciót. Nálunk egyszer riasztott és nem tévesen, tényleg nem vett levegőt a kisfiam, de elég volt annyi, hogy gyorsan kikaptam a kiságyból és megráztam, vett egy hatalmas levegőt és annyi aludt tovább. A matrac alá kell tenni így a babát egyáltalán nem zavarja. A babyőr része 250 méterig jó, én nagyon elégedett vagyok vele. Igaz nem volt olcsó, de csak egyszer kell megvenni.
2010. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ja és be lehet állítani, hogy csak babyőr legyen a légzésfigyelő funkció kikapcsolható, ha már nem akarod használni, plusz mutatja a szobába a hőmérsékletet. Be lehet állítani minimum és maximum értéket és sipol, ha az alá vagy fölé megy.

2010. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A légzésfigyelős bébiőr. Nekünk Angel Care van és szuper már 22 hónapja. Természetesen mára már csak a bébiőr részét használjuk.
2010. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt vettük, és ilyet:

[link]


Angelcare 301, és egy pelenkatároló kukát adtak hozzá (ez is hatalmas találmány).

Mi az első pár napban használtuk a bébiőrző részét is, de annyira érzékeny a kütyü, hogy a babika minden egyes sóhajtását hallottuk. Három nap alatt rájöttünk, hogy ezt fölösleges bekapcsolnunk, mivel ha sír, bébiőr nélkül is meghalljuk. Így most már csak akkor szoktam bekapcsolni, ha kimegyek, kiviszem a kukát, vagy átlépek a szomszédba, amíg alszik, így szinte minden lélegzetvételét hallom.

Egyébként a légzésfigyelő részét természetesen mindig használjuk, ha az ágyában van, és egy éves koráig ez így is marad.

(B)

2010. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

A bébiőrnek és a légzésfigyelőnek különböző funkciójuk van!

A bébiőr arra való, h ha a baba megszólal, akkor halljad (mi külön szobában alszunk, így éjjelre bekapcsolom, ha esetleg felébred, hallom)

A légzésfigyelő pedig arra való, h érzékeli azt, h a baba vesz, vagy nem vesz levegőt!!! A bébiőr erre nem alkalmas!!!!

(Bocs, csak a kérdésedből számomra az derült ki, h nem vagy tisztában azzal, h melyik mire való, nem kioktatni akartalak! Ha mégis tudod, akkor ne haragudj)

És most, h a kérdésedre is válaszoljak! Szerintem a légzésfigyelő elengedhetetlen, én nem tudnék nyugodtan aludni, ha nem lenne és sajnos nekünk az első hónapban szükségünk is volt rá, mert a kisfiam sokszor elfelejtett levegőt venni, DE már a riasztásra feleszmélt! Ha nem lett volna....na, ebbe belegondolni sem merek. Az tuti, h amíg nem kerül át rendes ágyba én alatta hagyom. Amúgy Angelcare ac 300-ast vettünk (bébiőr nélküli). Szerintem az egyik legmegbízhatóbb márka, és úgy tudom, h amelyik bébiőr funkcióval van, az is nagyon jó.

Mi később vettünk külön bébiőrt, mert mikor megszületett a kisfiam nem tudtuk eldönteni, h legyen-e?! Aztán mikor visszaköltöztem apa mellé, akkor vettünk (Babymoov márkájú, nagyon jó, kopp-kopp-kopp), mert nálunk messzebb van a háló és a gyerekszoba és félek, h nem hallanám meg, ha esetleg éjjel megébredne.


Szóval szeritnem légzésfigyelőt mindenképpen vegyél, a babyőrt pedig csak ha szükséges, azt ráér még akkor is eldöntened, amikor meglesz a pici.

*V*

2010. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!