Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 21 hetes...

Normális, hogy 21 hetes magzatom egész nap, szinte megállás nélkül mozog?

Figyelt kérdés
A családom nem hisz a szemének, olyan szinten látszik már most kívülről is. A magzatvíz átlagos, tehát nem azért látszik nagyon. Folyamatosan pörög. Éjjel, ha felkelek pisilni, akkor is. UH-n minden rendben, de vajon normális ez a sok mozgás, ami igen erőteljes?
2011. jan. 24. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az normális, hogy már érzed, az is, hogy sok éber periódusa van. Egy magzat átlag 18-20 órát pihen, bár vannak napok, amikor tovább éber. Valószínűleg a nyugalmi állapotot nem figyeled, mert nem hívja fel rá a figyelmed, ha nem mozog és ezért hiszed azt, hogy folyamatosan ébren van.

Amikor meg nagyobb lesz, már azt is érezni fogod, ha álmában mocorog, attól se ijedj majd meg :)

2011. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én babám is ilyen volt, amíg bent lakott. Most 18 hónapos, és egy perc megállása sincs. Egyfolytában pörög! :)

Szóval szerintem nincs ezzel semmi baj, nálunk is így ment, és semmi gond nem volt a terhesség alatt.

2011. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 21 hetes vagyok, és nekem is nagyon sokat mozog a kisfiam. Annyira sajnos nem látványos, mert mellső fali a lepényem, de azért az apját meglepte a múltkor, hogy mekkorát tud rúgni. :) Szerintem teljesen normális, örüljünk, hogy ennyit mozog. :)

2011. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!