Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva a fiam?

Le van maradva a fiam?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva 7 hónapos lesz és nem akar forogni. Azért érdekes mert már 3 hónaposan átfordult és néhányszor ismételte. 4 hónapos kora óta viszont nem csinálja, ahova teszem ott marad. Olyan mintha elfelejtette volna. Most már kezdek nagyon aggódni. Másnál is van ilyen.
2010. jan. 27. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
De más téren fejlődött tovább? Úgy értem kúszás, esetleg mászás vagy ilyesmi?
2010. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nincs lemaradva :) Az én picim is majdnem 7 hós volt, amikor átfordult-először! Eleinte csak egy héten egy-két lakalommal, de egy hónap alatt teljesen belejött :)

Viszont még nem kúszik, nem mászik, nem ül és nem állt fel. :)

2010. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,


nincsen lemaradva, de ha agggódsz úgy tudod segíteni, hogy a hátára fordítva leteszed, és egyik újjadat nyújtod a kez felé, ha megfogta és szorítja akkor húzod óvatosan magad felé, segíted a hátánál. Mindkét irányba csináld, fogja élvezni.

2010. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mutasd meg szakembernek! Nagyok az egyéni különbségek, de azért ilyenkor már elképzelhető, hogy kell szakmai segítség!

2010. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbál kúszni, hasonfekve körbe forog. Az oldalára is fordul, így nyúl tárgyak után. Viszont nem billen át és a többi dolgot is nagyon ritkán csinálja. Mintha nem érdekelné a mozgás. Ha valami megszerez az nagyon hosszú ideig leköti a figyelmét. Akár egész nap ellenne így, hogy mindent vizsgálgat, persze hátonfekve.
2010. jan. 27. 12:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a következő tanácsadáson rákérdezek.
2010. jan. 27. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj, mert én azt olvastam, hogy ha már egyszer megcsinálta (nem véletlenül, hanem tudatosan) akkor nincs baj, a lényeg hogy MEG TUDJA CSINÁLNI, csak valamiért nem teszi, lehet még nincs rá szüksége. Egyébként mi is hasonlóan voltunk, 5 hósan hasról hátra fordult, csinálta két napig, aztán egy hónap szünet következett, mintha ő is elfelejtette volna. Na aztán 6 hós kora körül egyik napról a másikra úgy belejött a forgásba, hogy már alig bírom bepelenkázni is. És a forgások megkezdésétől számítva 2 hét múlva már a mászással próbálkozott. Szóval nálunk fél évig szinte semmi nem történt, és utána két alatt bepótolt mindent.
2010. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hós koráig semmit nem csinált. De tényleg. Csak ült ha felültettük és feküdt. És most másfél hónapja mindent csinál. Forog, mászik ezerrel. Sőt mindenbe belekapszkodik és feláll és lépeget. Bár az igaz hogy mi elvittük gyóygtornára , emiatt hogy nem csinált semmit. Tornázattuk minden nap, és beindult a mozgása.
2010. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!