Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva a fiam?

Le van maradva a fiam?

Figyelt kérdés
7hónapos,át tud fordulni mindkét irányba,de nem forog.A hasán körbe forog,de nem kúszik,nem próbál négykézlábra állni.Viszont szépen megül,felhúzza magát állásba.Teljesen el vagyok keseredve,mert mindenki azt mondja,hogy baj lesz később,ha felcseréli,vagy kihagyja a lépcsőket.
2010. júl. 8. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha áz tud fordulni mindkét irányba az nem azt jelenti, hogy forog? Most még nem látni, hogy ki fog-e hagyni valamit szerintem. Kúszni majd csak ezután fog, tulajdonképpen ha körbe-körbe forog a hasán az már egyfajta kúszás. Négykézlábra még nem is kell állnia és az enyém pl. nem tudta felhúzni magát állásba ennyi idősen pedig semmi baja.

17 hónapos

2010. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiad tökéletesen fejlődik, semmiben sincs lemaradva!!!
2010. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj.Minden baba máshogy fejlődni.Nem emlékszem,hogy a kisfiam nekem mikor fordult meg először.Nekünk a kúszás teljesen kimaradt.7 hónaposan állt fel először.9 hónaposan már egyedül ment,és csak ez után tanult meg négykézláb mászni.Legtöbbször akkor megy négykézláb ha fáradt.

Semmi baj nem lesz abból ha felcseréli a lépcsőket.

De ha gondolod kérdezd meg a védőnőtöket,vagy a gyerekorvost hátha tud segíteni.

2010. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden baba más ütemben fejlődik. Az én gyerekeim például egyáltalán nem másztak, és semmi hátrányuk nem lett belőle.
2010. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem normalisan fejlodik. Figyelembe kell venni azt is hogy minden baba mas, van amelyik gyorsabban fejlodik es van amelyik lassabban. A legfontosabb dolog az hogy soha ne hasonlitgasd mas babakhoz mert abba bele lehet orulni.
2010. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!