Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám miért nem...

3 hónapos babám miért nem eszi meg a tápszert?

Figyelt kérdés
Már nincs elég tejem, és szopizás után nem akarja cumisúvegből megenni a tápszert. Mit tegyek?
2014. nov. 6. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen tápszert akarsz adni neki:

Válts tápszert, hátha nem ízlik neki az, amit most kapott.

Lehet nem szereti ezt a fajta cumisüveget, próbáld másikból.

Vannak olyan babák, akik már ici-pici koruktól kezdve tudnak pohárból inni, és inkább azt fogadják el cumisüveg helyett.


Ha netán még akarod a szoptatást:

Tedd többször mellre a babád vagy fejj (tudom nem egyszerű munka, de hátha tudnád szaporítani a mennyiséget).

2014. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én még nem adnám fel a dolgot, fejj amennyit csak tudsz, még 3 hónapig el lehetne tejcin.
2014. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, próbálj meg más típusú cumisüveget. Én az is csináltam mikor közelítettem a cumisüveggel, de ő ellökte, hogy a szilikont ujjal megnyomtam, hogy spricceljen egy kis tápszer, és akkor rájön, hogy ez jó, majd végül ráérzett.

Kerekített élő pohárkából is szépen isznak az ilyen kicsi babák is. Esetleg kiskanállal is meg tudod "itatni", ha nem érez rá a pohárra.

2014. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!