Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van ha a 8 hónapos kislányo...

Mi van ha a 8 hónapos kislányom csak egy fajta főzeléket fogad el?

Figyelt kérdés

Már nem szopcsizik,tápszer,főzelék,gyümölcs az étrendje.

Rengeteg féle főzeléket megcsináltam neki.Némelyikből eszik néhány kanállal,aztán vége.De ha az őszibarack pulykahússal (bolti)főzeléket adom,azt betermeli.Szeretném ha mást is így enne.Mit tegyek?


2010. nov. 18. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is jó darabig ezt a főzeléket favorizálta.:) Én mindig úgy csináltam, hogy előtte adtam neki mást is, mármint másik bolti főzeléket, mert az én főztömet egyszerűen nem volt hajlandó megenni. Először tényleg csak pár kiskanállal fogadott el az új főzelékből, de aztán abból is egyre többet evett. Ha akár csak egy kiskanállal is megevett valamelyikből, mindig nagyon megdicsérgettem, és utána kapta az őszibarackot pulykahússal.:) Mára ott tartunk, hogy más főzelékeket is szívesen megeszik, sőt, az én főztömet is eszegeti. Úgyhogy ezt a módszert tudom ajánlani, hátha Neked/Nektek is beválik! Türelem.:)
2010. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megpróbálom!
2010. nov. 18. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.esetleg nem próbáltál úgy főzni neki h teszel bele gyümölcsöt.én eleinte így főztem neki mert az enyém sem ette meg csak ha volt egy kis édes íze.én még volt h becsaptam h adtam neki abból is amit főztem neki nem ízlett felbontottam egy bébikaját és a kanál elejére a fini fözit tettem a végére a nem finit.jóóó kicsit izé dolog.de bevált.mára 9 hós nagyon szépen eszi a főzelékeket...
2010. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
próbáltam agyümölcsös dolgot,nem az igazi
2010. nov. 18. 11:51
 5/6 A kérdező kommentje:
de köszi,próbálkozok
2010. nov. 18. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, én is próbálkoztam még máshogy is. Csináltam úgy is, hogy két kanállal a kedvencből, egy kanállal a másikból.:) Valami csak beválik!:) Első voltam megint.:)
2010. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!