Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hülye kérdés, de létezik...

Hülye kérdés, de létezik olyan tartó, amire a babahordozót biztonsággal fel tudom akasztani hintának?

Figyelt kérdés

Pár napja elővettük a (autós)hordozót, és abban hintáztatom a gyerkőcöt. Kb. 5 percig ha birom váltott karral, majd mindkettővel. Aztán már csak a földön billegetem, és a babó bealszik. Arra gondoltam, hogy milyen jó lenne valami tartó, amire rá lehetne akasztani (plafonba fúrhatós valami) és hintaként is funkcionálna.

Hülyeség?


2010. jan. 27. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

hát igen, ha lenne ilyen akkor kevesebb pénzt tudnának kicsikarni tőlünk, így muszáj megvenned a hordozót, hintát, pihenőszéket...

én felrakom a hordozót az asztalra és ugy ráncigálom, eddig elég volt, felelelni is alig bírom már... :)

2010. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felemelnit akartam írni...
2010. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem hülyeség!Én is meg csináltam a babahordozót hintának.Vettem egy vastag kötelet egy rugót és felkötöttem a hordozóra.Az ajtó félfába be fúrtúnk egy csigát(ami a hintához kell)Rá akasztottam és már mehet is a hinta-palinta.

Adamo hintát akartam venni,de mivel rohadt drágának találtam ezért ki találtam ezt.Föl,le,jobbra,balra hintázik.

Most 6 hós a fiam,imádja.Mondjuk már 1 hete bébi hintát használunk,mert már ül egyedül.

2010. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszel barkácsboltban hintakampót, meg hozzá való tiplit, és befuratod a plafonba valakivel. Kötelet is ugyanott tudsz venni, csak a teherbírását nézd meg jól, azzal simán fel tudod kötni. Arra figyelj, hogy amit a hordozóhoz írnak teherbírást, azt ne lépd túl. Pl. 13kg-ig lehet benne cipelni a gyereket.
2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megbeszélem a párommal :o)

De úgy látszik tényleg bejönne, mert most is így aludt el, pedig nem is hintáztattam nagyon, csak a földön. 3 perc alatt elaludt úgy, hogy be is tudtam tenni a kiságyba, és nem kelt fel...

Na jó,nagyon nem akarom rászoktatni erre az alvásra, de ha már máshogy nem megy, akkor lesz egy alternatíva... :o)

2010. jan. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!