Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám lázasodott...

Csak az én babám lázasodott be a 2 hós oltás után?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos azt mondta, még egy babáról se hallott, aki ettől az oltástól (diperte+prevenal) belázasodott volna, esetleg egy agyon kicsi hőemelkedés, de leginkább az se.

Nálatok hogy volt?


2010. jan. 27. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert az én kisfiamnak estére 38 lett a láza, és másnap is hőemelkedése volt.
2010. jan. 27. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj az én kisfiam is belázasodott azt mondta a doktornő ez természetes előfordul.Másnap csak hőemelkedése volt aztán elmúlt ha nem múlik el akkor van gond.
2010. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Csak azért aggódom, mert ma, amikor a nagyobbik gyerkőccel tanácsadáson jártunk, és a doki megkérdezte, mi újság a kicsivel (múlt héten kapta az oltást), mondtam, hogy volt egy kis láza, meg másnap hőemelkedés, nagyon elcsodálkozott. Hogy jééé, nahát, pedig ez annyira gyenge és jó oltás, hogy sose szokott a gyerekeknek baja lenni tőle. Körbekérdezte a jelenlévő két védőnénit is, hogy nekik jeleztek-e a szülők, de mindegyik azt mondta, hogy senkitől nem hallották, hogy valami lett volna.

Meg még azt is mondta a doki, hogy akkor ezek szerint ilyen érzékenyen reagál az oltásokra. Hát kiváló! :-(((((

A nagy lányom sose volt hőemelkedéses se egye oltás után se, kivéve a 15 hós MMR oltást, ami után elég durván belázasodott, és állítólag ez nem ritka.

De akkor mire számítsak a picinél, ha ő már a gyenge 2 hónapostól is belázasodott? :-((

2010. jan. 27. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is belázasodott.Nekünk nem mondta a doki, hogy nem szokott előfordulni.Mi külön kapjuk a Prevanárt a köt. oltástól.

2010. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Érdekes egy doki.Mi belázasodtunk minden oltásnál és 3 hónap múlva kapjuk a 15 hónapost előre félek!Mi vár ránk utána.Nagyon nyűgös lesz tuti.
2010. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is belázasodott a 2 hós oltástól, fél éjszaka lázas volt, nagyon nehezen hatott a kúp, hajnalra lett igazán láztalan, de még másnap este is hőemelkedése volt. Ugyanez volt a 4 hónapos oltás után is.
2010. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!