Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt úgy hogy egyik...

Más is volt úgy hogy egyik oltás után sem lázasodott be a babus? Normális ez?

Figyelt kérdés
Az orvos nem volt jó passzban mikor kérdeztem,csak annyit mondott "örüljön neki anyuka". Örülök is, de aggódom is mert szinte mindenhol azt olvasom,hallom hogy belázasodnak.
2009. máj. 28. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is igy voltunk.Ne aggodj,ez teljesen normalis.
2009. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam aki most 19 hós egyiknél sem lázasodott be, egyedül az MMR-nél lett 1 hét múlva picit kiütéses az arca
2009. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A lánykám egyszerre kapta a kötelezőkkel a Prevenart is, nem hogy láza, még hőemelkedése sem volt. Nekem a doki és a védőnő is azt mondták, ez a normális reakció...
2009. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 13 hónaposom se lázasodott soha be. Egyszer a három hónapos oltásnál volt pici hőemelkedése, de akkor a kötelező mellé még kettőt kapott.
2009. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam 7hónapos,és egyik eddigi oltásánál sem volt még csak hőemelkedése se.Pedig 2x kapott prevenalt is.Nekem is azt mondták ez lenne a normális reakció.

én csak azt vettem észre rajta,hogy aluszékonyabb volt az átlagosnál.

2009. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Meg is nyugodtunk :))
2009. máj. 28. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg örülj neki! Az én kislányom sem lázasodott be egy után sem, ráadásul az utóbbi alkalommal 2-t is kapott(pneumococcus-t+kötelezőt).


Minden jót!

4,5 hós kislány anyucija

2009. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk se láz, se sírás nem volt oltáskor. Szerintem nem gond
2009. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!