Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Gyeden vagyok, akkor is...

Ha Gyeden vagyok, akkor is megillet minden juttatás amit a munkatársaim kapnak? Most 1 havi munkabért fognak kapni,2 részletben. Közalkalmazott vagyok. Remélem én is kapok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is közalkalmazott vagyok, de én nem kaptam, szerintem te sem fogsz. :-( Mondjuk belegondolva logikus, mert minek adjanak jutalmat vagy ösztönzőt, mikor nincs mögötte teljesítmény az adott időszakban és még csak nem is ösztönöz így, hogy gyeden vagy. Szomorú, de ez van.
2010. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, korrektül meg szokták foglamazni, kinek jár és kinek nem. Nálunk a cégnél az ilyet úgy fogalmazzák meg, hogy az aktív dolgozók kapják, a jogi állományban lévők nem.
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is közalkalmazott vagyok! Megkérdeztem a munkaügyesünket, nekünk nem jár! :(
2010. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már miért járna?Nem vagy aktív dolgozó!A plussz juttatásokat csak azok, kapják akik teljesítenek.
2010. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
dehogy jár. nem dolgozol. miért kapnál? hogy jut eszedbe?
2010. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz 20.27-es. Sok gyeden lévőnek nem tetszik ez a stílus. Elbírnánk mi is költeni. Ja bocs, nekünk nem jár, mert gyerekünk van és nem "dolgozunk".
2010. jan. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!