Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fsokáig fog neki fájni? Iús...

Fsokáig fog neki fájni? Iús anyukák, a ti babátok hogy volt a kuki felhúzás után? Ez normális ahogy a babám reagált rá? Majd megszakadt érte a szívem úgy sirt.

Figyelt kérdés
ma voltunk bent az 1 éves kötelezőn,és a dokinéni felhúzta neki teljesen a kikiját(le volt tapadva pedig minden este csináltam neki amaddig fel tudtam húzni)akkor nem is volt vele gond.most az esti fürcsinél hátrahúztam én is de nagyon sirt,és piszok piros,egy két helyen olyan mintha véres let volna(de nem volt)és fehér kis pöttyök vannak ott.miután abbahagytam láttam,hogy be van neki dagadva és mikor a pelust tettem rá,meg hozzáértem nagyon sirt továbbra is.
2010. jan. 27. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A jó dokcsinéni nem adott kencsikrémet a fütycsijére??

Mert kellett volna.Egy gyulcsicsökkentőt,meg egy érzéstelenitőcsit.És ha fáj,akkor is vissza kell húzcsizni,mert újra lepadcsizik.És utána kell bekencsizni krémcsivel.Kb egy hétig kell csinálni,hogy később ne legyen gondcsi, és ne kelljen körülmetélcsizni.:-))

2010. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

semmit nem adot neki,se előtte,se utánna.

én meg büszke voltam a kicsimre,hogy milyen ügyes és milyen jól türte,de most este az a pokol volt.vele eggyütt sirtam mikor csináltam neki,mert láttam mennyire fáj,de adtam neki panadolt,hogy ne fájon annyira.

2010. jan. 27. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Brutális egy orvosod van.A fiam 14 hónapos,egyátalán nem lehet hátrahúzni a kukiján a bőrt,az egy éves vizsgálaton éppen hogy kilátszódott a bőr alól a vége,és a dokinénink azt mondta,halladás.A kis fehér pöttyök miatt nem kell aggódnod,azok kis lerakódások amik felszívódnak.A kuki nagyon érzékeny,lehet ezt a kuki húzogatási mizériát finoman,szépen és lassan is csinálni.Kenőcs minden féle-képpen kéne rá,szerintem hogy csökkenjen a gyulladás,és a fájdalma,mert ezt fontos végig csinálni minden este,de elkerülhető hogy szörnyű élmény legyen neki az esti pancsi ezek miatt.Az elsőnek üzenném hogy butaságokat ne írjon,mert körül metélést nem alkalmaznak ,ennél súlyosabb esetben sem.
2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Körülmetélést igeneis alkalmaznak, akár az anya kérésére is.

Kamillateával mosogasd neki, naponta legalább 3x, kb. 4-5 napig.

Amugy ez a duzzanat elmulik pár nap alatt, meglátod jobb lesz.De a legfonotsabb, hogy mostmár kötelezően huzogasd neki, mert akkor visszatapad, és akkor kezdődik minden elölről. Végigcsináltam, hidd el tudom, mit beszélek.

Mi volt, h kamillateába áztattuk a fütyköst.

2010. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te jo atya ur isten!

10hos baba anyukája

Válts orvost!

2010. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orvosodnak teljesen igaza van,mert így teljesen elfelejti a gyerek. és nem 5 évesn fogják neki ugyan ezt csinálni és fog még jobban fájni és gondolkozni,a fejével,hogy vele baj van,mert nem jól működik.Most szenvedtek,de pár nap alatt elmúlik.Szoktak adni gyulladáscsökkentőt,és Lidocain krémet,ami elzsibbasztja és egyszerre kell bekenni fürdés után.És még csúszik is és nem engedi visszatapadni.
2010. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én vagyok a 19:40 és a 22:14 is.

Elolvastam a kérdésed,és a fürcsinél szónál felállt a szőr a hátamon.Gondoltam a saját stílusodban válaszolok.

Butaságot nem mondtam.

Egyszerűen rosszul vagyok,ha értelmes,okos anyukák gyerekeikkel kapcsolatban elkezdenek gügyögőmagyart beszélni.Lepcsi,tejcsi,kajcsi,fürcsi,babóka meg hasonlók.Óborzalom.

Nekem 3 fiam van,és mindnek ugyan így 1 éves korában csinálták meg.A lidocain sokat segített,mert elzsibbasztja,és kevésbé érzi a fájdalmat és nem csipte nekik pisiléskor.És sajnos akkor is fel kell húzni,ha üvölt.Utána viszont nagyon aranyosan tudják majd mosogatni.Türelmet és jó egészséget kívánok.:-))

2010. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem,hogy nem vagyok Hülye csak Kezdő anyuka.Amúgy hogy nem irtam ki teljesen azt,hogy az esti FÜRDETÉSNÉL mit érzet.meg ahogy Te irtad Sokkal Gyagyásabban hangzott még olvasni is,már bocs.ha nem tetszet ahogy irtam nem kellett volna válaszolni.


MINDENKINEK SZÍVE JOGA ÚGY GAGYARÁSZNI A SAJÁT GYERMEKÉHEZ AHOGY AKAR!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 28. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Félre értettél. Nem mondtam,hogy hülye vagy,ezt Te magyarázod bele.

Nem gyagyás a válasz,hanem csípkelődő,tréfás.Nem a gyerekeddel beszéltél,hanem komoly kérdést tettél fel,ezért is válaszoltam rá.

2010. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16:01es azért amit te irtál inkább az volt nagyon gázos nem gondolod!Szerencsétlen anyuka kétségbe van esve te meg fikázod?!Könnyen beszél az akinek már van 3fia!Fujjj,szemtelen voltál!
2010. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!