Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit lehet tenni...

Szerintetek mit lehet tenni ha a baba emelgetése miatt már sulyos gerincfájdalmaim vannak, volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
majdnem 10 kg,légyszi azt ne irjátok hogy ne emelgessem aki anya az tudja ez nem megvalosithato.Egesz nap maszik mindent megeszik beveri a fejet nyilvan peluscseréhez is fel kell venni aztán éjjel ha 20 szor kel a foga miatt....Tippek valaki hasonlo helyzetben?
2014. nov. 12. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból írom, de ki kell bírni... Másfél évesem 17 kiló, napjában vagy 100szor felveszem, etetőszékbe be-ki, peluscsere stb... Másfél éve fájdogál a hátam, mindig is nagy súlyú volt, vannak jobb és rosszabb napok. Sok mindent nem tudsz tenni, esetleg gyógyszer, krémek, csontkovács...
2014. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, de nekem már 6 éve. Gyakran becsípődött a derekam, olyankor felkelni sem tudtam. Csontkovács helyrerakta. De szülés után ő sem tudott rajtam segíteni. Vannak napok, mikor jobb, de van h sírok a fájdalomtól. Szülés óta nem csípődött be Hála Istennek, de elviselhetetlenül fáj. Se a gyógyszer, se a kenőcs nem hat. Ha már nem bírom, medenceszorító övet használok, az leveszi a terhelést a derékról, de ennek használatát sem szabad túlzásba vinni. Ami tényleg segítene az a rendszeres torna. Gerinctorna. De ez kisbaba mellett nem igazán megy. Egyszer sikerült eljutnom, akkor jobb is volt pár napig.
2014. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gerinctorna. Mackenzie, Pilates. Ha nem tudsz elmenni, otthon is tudod csinálni. A férjem neurológus, nekem ő mondta, hogy higgyem el, minden ilyen panasz el fog tőle múlni, és el is múlt. :) A kislányunkat még most is emelgetem néha (akár játékból is), pedig két és fél éves, 14 kg.
2014. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ejha 17 kilós gyerek,az jó duci. Lányom 2 éves,ő olyan max 12,5 kiló ,de kell emelgetnem még azért,főleg hogy a 4.emeleten lakunk és nincs lift. Sajnos torna oldhatná meg max,bár nekem az se segített.Terhesség vége óta fáj a hátam és ez már így is marad szerintem.

Nincsen tippem sajnos,tornázz ha tudsz és max doki még nézze meg.

2014. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!