Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hasznos volt a...

Szerintetek hasznos volt a szülésre felkészítő tanfolyam? Nem lenne hasznosabb egy anyaságra felkészítő?

Figyelt kérdés
Nekem semmiben sem segített, viszont a másiknak úgy érzem nagy hasznát venném :-)
2010. jan. 28. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A kórházban, ahol szültem, olyan tanfolyam volt, hogy nem csak a szülésre, hanem a babagondozásra is felkészítettek. Nekem mindkettő hasznos volt.
2010. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasznos volt, szülés, szoptatás, gondozás terén egyaránt felvilágosítottak.
2010. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül azért mentem el, hogy meg tudjam nézni a szülőszobákat. Amúgy nem ért semmit, egy hangzatos tematika és kész. Sok értelmét nem láttam.
2010. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt hasznos, annyi értelme volt, hogy megnéztük a szülőszobákat, így nem volt teljesen ismeretlen a hely. Nálunk a babagondozás annyiból állt, hogy megmutatták, hogy kell fürdetni -felesleges volt, fürdetővödörben fürgdettünk - pelenkázni -ezt amúgy is tudtam unokatesóm gyerekénél megtanultam- stb. Ezeket anyósom is megmutatta, meg a védőnő, amikor először kijött. De hogy érdemes napirendet bevezteni, hogy miket lehet 2 hónapos gyerek mellett 10 perc alatt főzni, hogyan lehet lefoglalni amíg megcsinálom a házimunkát, és mit csináljak, ha nem hajlandó elaludni, hát ezekről nem volt szó. Még szerencse hogy van internet, én mindent onnan "tanultam" meg, na meg okultam a körülöttem lévő rossz példákból.
2010. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!