Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ültettétek a babátoka...

Mikortól ültettétek a babátokat és mennyi időre?

Figyelt kérdés
kipárnázva, jól megtámasztva, rendes ülő pózban

2014. nov. 12. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem tud magától ülni addig nem szabad ültetni, mert nagyon rosszat teszel a gerincének. Nem véletlenül nem ül akkor még magától.
2014. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
én is úgy tudom hogy nem szabad ültetni. az ortopédus azt mondta, csak amit magától csinál, azt hagyjam, de nem kell se ülésbe húzni se ültetni.
2014. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem ültettem. Felesleges és káros a gerincének. Miért jó, ha körbepárnázva leülteted? A fiam előbb tanult meg felállni 7 hónaposan mint ülni, állásból ült le.
2014. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Na most megint jól le leszek pontozva ;-) Szigorúan tilos babát ültetni, állítani! Amint elég érett, fejlett lesz, fel fog ülni. Minden egyes mozdulatnak megvan a maga jelentősége, fontos, hogy ezeket a baba a saját maga erejéből tegye. Nem kell semmiben siettetni, eljön mindennek a maga ideje.
2014. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem ültettem,amíg nem ült magától.kedves utolsó.aki ezért lepontoz téged,az elmehet melegebb éghajlatra...
2014. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

TILOS babát ültetni,addig amíg magától nem tud ülni!!!

Nagyon remélem,hogy nem voltál olyan buta,hogy kitámasztottad a párnával és ültetted...? :(((

2014. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
5,5 hónaposan mert akkor már felült a pihenőszékben és hordozóban, nem sokkal utána ült magától
2014. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes, mert a doktornő a 4 hónapos oltásnál azt mondta, hogy most már lehet ültetni rövid időre. Meglepődtem rajta én is. Ettől függetlenül nem ültettem, mert miért is tenném. Ezt az ültetést meg egyébként hallottam anyáinktól, nagyanyáinktól is, hogy kispárnával kitámasztották a babákat kb. 4 hónaptól 10-15 percig és nem tovább. Értelmét mondjuk nem nagyon látom, hogy miért, de tényleg több helyről hallottam már. Sőt a múltkor az unokaöcsém, akinek most 3 éves a tesója már készítette a babámnak párnákból az ülőhelyet, hogy most ő ott fog ülni. Kérdeztem tőle, hogy ezt honnan veszi és mondta, hogy az ő kis tesóját is ültették így. Ezért bátorkodtam megkérdezni.
2014. nov. 12. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne ultesd. valami olyat olvastam hogy azert nem szabad sem a kenguruba sem hordozoba sem olyan dologba hosszabb tavra tenni, ami tanasztja a hatat mert a szalagokat karositja. szerintem ne tedd ki felesleges kockazatnak.
2014. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
gondoltam h lepontoznak :)))) nyugodtan tegyétek csak nem tehetek róla h olyan ügyes h ült magától...
2014. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!