Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok 2es fel-3...

Mit csinaltok 2es fel-3 honapos, nappal nagyon rosszul (szinte semmit) alvo babatokkal? Hogyan foglaljatok le egesz nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam születésétől rossz alvó volt nappal, nem tudtam tőle szinte semmit sem csinálni, mert mindig fenn volt max 3szor fél órát aludt nappal

mi vettünk egy pihenőszéket neki ami nem teljesen vizszintes így láthatta a nagy világot én meg tettem a dolgom, így nem lett kézbe szoktatva sem, ma már 1 éves múlt nappal alszik 3szor de már másfél órákat.

én a helyedbe beruháznék egy ilyen székre mert nagy segítség.

2010. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pihenőszék nálunk is rezgő funkcióval, sok séta és a remény, hogy egyszer aludhatunk:-)))))))))))))))
2010. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pihenőszék nálunk kb. 15 percre beválik, de aztán ordít. 3,5 hónapos a fiam, már megfogja a tárgyakat, csörgőt adok a kezébe, zörgetem neki, rágókát,játszószőnyegre fektetem és elnézegeti a játékokat. És rengeteget kell dumálni hozzá, estére már megszólalni sincs kedvem.
2010. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!