Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, a jarassegitorol mi...

Anyukak, a jarassegitorol mi a velemenyetek. Hasznos, felesleges? Nem a bebikompra gondolok.

Figyelt kérdés

#baba #Jarassegito
2014. nov. 12. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, de a kislányom maximum nézegette. Én fölöslegesnek tartom. (kaptam) Végül 13 hónaposan indult el, azóta babakocsiban sem ült. Szerintem egyébként gyerek függő is.
2014. nov. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi gondolkodtunk rajta, de rájöttünk, hogy felesleges. Nem is biztos, hogy használta volna a fiunk, másrészt elakadt volna minden küszöbben, meg féltettem volna, hogy a nagy lendületben neki szalad a bútoroknak, így nem vettünk. Amíg nem tudott máshogy, csak kapaszkodva közlekedni, addig elsétált úgy, ha meg nem volt mibe kapaszkodni, akkor mászott, az úgyis jót tesz az idegrendszer fejlődésének, így nem vettünk.
2014. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi vettünk még a nagyobbik fiunknak. Imádta, rengeteget játszott vele. Nem csak tologatta, hanem a rajta lévő kis bigyókkal is rengeteget játszott.

Még három embernek adtuk kölcsön, mindenhol nagy siker volt, mint játék.

Most a pici fiam használja, nem tolja, csak szeret vele játszani, a nagy is sokszor csatlakozik hozzá.

Én szeretem, mert nem kényszeríti semmilyen mozgásra, amit magától ne tudna. Már két hónapja a kanapé mentén, a bútorok mentén kapaszkodva lépeget, de az asztal nem érdekes, a játék igen.

A miénket le lehet fékezni, nem is tudna száguldozni vele.

Nem létszükséglet, de jópofa játék, az én környezetemben szerették a babák.

2014. nov. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem nyúlt hozzá a kislányunk, illetve kb. 18-20 hónapos korában volt egy hét, amikor autóként használta és azzal ment "bevásárolni". :) De addigra már járt stabilan, szóval nem az eredeti funkcióját használta ki. 15 hónaposan indult el, és ő pl. a babakocsit szerette tologatni már előtte is.
2014. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sétálóutcában szoktam látni gyerekeket FP kutyussal közlekedni.
2014. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!