Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, mi a...

Tapasztalt anyukák, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

8,5 hós kisfiam kb. 2 hete azt csinálja, hogy csak a karomban marad...

Nem tudok tőle semmit csinálni, nem marad a járókában, a szőnyegen sem, a kiságyban sem, pedig sok játéka van.

Ha nem veszem fel, sír, toporzékol, de könny nem jön a szeméből.

Nem tudok házimunkát végezni, enni, wc-re menni, csak ha közben ordít!

Normális ez?

Szerintetek meddig fog tartani? Tudom, hogy van ez a szeparációs félelem, de azért ez too much, amit már csinál.

És ha kiveszem, és játszom vele, mondókázok neki egész nap, énekelek, az sem jó...mintha unatkozna...pedig foglalkozok vele. Sétálni se szeret, utál öltözni, pelenkázni se tudom, mert teljesen sajtkukac...

Felállt 2 hete, és azóta csak állna.

Segítsetek! Volt esetleg másnak is ilyen a babája? Köszi


2014. okt. 29. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, 1.5 hónapig tartott nálunk, 9hósan kezdte. Magamra kötöttem csatos hordozóban, és tettem a dolgom. Mióta már nem csak áll, de kapaszkodva lépeget is, esze ágában sincs karban lenni :) elmúlt. Átmeneti időszak volt.
2014. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, így került nálunk a járóka a konyhaajtó elé.
2014. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb ilyenkor kezdődött, szeparációs szorongás volt szerintem mert 2 percet nem maradt meg nélkülem, viszont ugyan így voltam mint te hogy nem is nagyon tudtam lefoglalni. 8 hósan állt fel kisfiam is, onnantól a nagy ágyunk szélénél ácsorgott, próbáld mászkálni, na az tetszett neki. Amúgy kb ilyenkor vett a férjem egy hintát amit a konyha ajtóra fúrtunk fel, abban el volt kb 15 percet, de volt hogy úgy mosogattam hogy végig üvöltötte a gyerek...

A kompot tudom még ajánlani, kisfiam kb napi 15-30 percet töltött benne, többet nem, tudom hogy nem egészséges de ajándékba kaptuk és annyira azért nem tiltakoztam ellene, főleg hogy a gyerek el volt benne kis ideig.

Kitartás, most pár nehezebb hónap jön (nálunk 12 hós koráig tartott ez) de utána annál könnyebb lesz, hidd el.

2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém vasárnap kezdte, 8,5 hónapos. Ha más próbál hozzáérni, vagy magára hagyom 5 percre, ordít, mint egy kismalac. :-) Eddig pedig olyan jól elvolt egyedül is. Én is a szeparációs szorongásra gondolok, remélem hamar elmúlik. Addig is hétvégén beszerzek egy hordozókendőt, és úgy fogom végezni a dolgomat.
2014. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csatos hordozót tudom ajánlani. Illetve úgy vettem észre, hogyha megy a zene akkor kicsit több ideig elvan. Neten van ezerféle gyereklemez, de nálunk a Bartók rádió a kedvence, az mellett mindig tovább elmolyol:)
2014. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!