Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent kézi vagy gépi mellszívó...

Avent kézi vagy gépi mellszívót vegyek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
napi egy fejeshez boven eleg a kezi. en is aventet hasznalok, nekem bevalt. majd ha netan rendszeresen fejni kell veszel gépit. az se biztos h kell fejni.
2014. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél Avent kézit használtam, most is az van, de nem tudok fejni semmivel sem (sem elektromos, se semmi). Szóval érdemes átgondolni, h beruházol-e rá.
2014. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én csak akkor veszek ha szükséges.. az se biztos,hogy anyatejes lesz.

34hkm

2014. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kézi van, nagyon jó barátok lettünk, hasznos volt.
2014. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kézi van, én meg voltam vele elégedve. Igaz már nem fejek, de amikor kellett tökéletes volt. Nekem szülés után 2. nap éjszaka életet mentett,h ott volt velem. Szerintem másnapra 40fokos lázzal keltem vna, ha nem tudok fejni. És amikor a pici szopott utána is fejtem, különben begyulladt volna. Először elektromosat akartam venni, de 1 percig se bántam meg,h nem azt vettem.
2014. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a kézit használtam, naponta sokszor és sokáig fejtem vele, és nekem nagyon bevált.
2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van, de a gépi való a napi többszöri fejéshez. Nagyon bevált.
2014. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gép akkor kell, ha a baba nem szopik egyáltalán és nagy mennyiségben kell tejet fejni. Előre ne vegyél semmilyet, lehet nem is kell. 3 babámnál pl. semmit nem tudtam fejni, mert nem hagyott semmit:)

Egyébként szerintem a Medela jobb, én abból akartam venni gépit, mert az első 2 gyerekem nem szopizott és nekik kézivel fejtem. Az Avent kézi semmit sem ért, a Medela sokkal jobb.

2014. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én szenvedtem a Medelaval, rendesen izomlazam volt tole. az aventnek jobb a fogása, kényelmesebb is. minden esetre valamilyen kézit mindenképp vegyél, az elején muszáj lesz használnod, ha nagyon beindul a tejed azert, ha meg nem akkor azert. es nekem a korhazba ugy kellett konyorogni. hasznaltan nem nagy penz es jol johet. gepit en se vennek csak ha minden alkalommal uvegbol kellene etetnem.
2014. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!