Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit a környezetetekben babákkal csináltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan "klasszikusokra", mint 3 hónaposnak sztrapacska, 4 hónaposnak erőltetni a járást, stb.
2014. nov. 13. 18:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
én sem gondoltam hogy erre ennyi válasz lesz, szőrnyű...én hála istennek nem nagyon tudok ilyeneket, pedig jó sok baba van/volt a családba, de egyszer a hugom a 2hónapos fiammal pizzát, pizzáról a szószt kóstoltatta meg, én közben mosogattam csak annyit hallottam hogy "finom ugye" és nem értette mért szóltam rá :) neki is van két fia, nem is akarom elképzelni hogy velük miket etetett :)
2014. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Refluxos babának mindenféle sűrítőt adtak, hogy ne bukjon annyit, de azok miatt meg folyamatos szorulása volt és minden alkalommal üvöltve, sírva kakált szegényke kicsi kemény bogyókat. Gyakorlatilag hónapokban mérhető, hogy meddig ment ez, mire végre valaki meggyőzte őket, hogy szakemberhez is kéne fordulni, mert ez az egész így nincs rendben.
2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Ismerősnek mondta a védőnő, hogy már ehet a baba hagymát, fokhagymát a főzelékbe. Ő adott is neki: megcsinálta a bébikaját készre majd reszelt a tetejére fokhagymát.
2014. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Lencsibaba0121 ***** válasza:
60%
Sógornőm, amikor a kicsi lány már kúszott, akkor járkált a házban és fütyült neki.... mondogatta, hozzá, hogy gyere kiskutyám! A hideg kirázott tőle. Szintén sógornőm Anna helyett Hannának hívja a gyereket, mert az divatosabb... És monden este ad neki 5 ml Nurofent, hogy ne keljen fel éjszaka....
2014. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez a legdurvább, hogy gyógyszerezi minden nap, hogy aludjon éjszaka... Milyen anya az ilyen???
2014. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer a jutubon láttam egy reklámot, amerikai gyerekeknek altatót reklámozott, gyümölcsízű rágótabletta formájában. Ez is elég szörnyű.
2014. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
Az a durva, hogy a nurofen tájékoztatóján rajta van, hogy 3 napig lehet folyamatosan adni, mert amúgy vese és májkárosító lehet... Nyilván nem 3x ad neki öt ml-t egy nap, hanem csak 1x de az biztos, hogy így túl sok...
2014. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

DE MINEK SZÜLNEK AZ ILYENEK???

Ha a gyerek pl. a fogzás miatt hatszor kel egy éjjel, akkor annyiszor kelek hozzá. Nem ez a dolgom?

Ők teljesen kiszolgáltatottak, védtelenek, így tönkretenni őket??!!

2014. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát, az a helyzet, hogy a mi sztorink sajnos nálunk fordult elő, de utólag visszagondolva aranyos volt. A kislányom 3 éves volt, a kisfiam pedig kb. 1,5-2 hónapos. Adtam a nagynak ebéd után egy túrórudit, majd összeszedve a szennyes edényeket, indultam be a konyhába. Pár pillanat múlva jön az én kicsi lányom utánam, hogy:

"Anya, milyen egy gyereket hoztál te haza? Hát ez még a túrórudit sem szereti" :D

Megpróbálta megetetni túrórudival, hála isten kevés sikerrel :)

2014. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Vajon akik lepontoznak, azok ezeket mind jónak tartják és sztrapacskát adnak az újszülöttnek?

2. voltam, ezek szerint (jelenleg) a pontozók 66%-a adnak a pár hetes-hónaposnak krémtúrót és jó ötlet a pár hónaposnak ugyanazt adni mint amit mi (azaz ők, sok zsírral és liszttel) eszünk, pl. zsírban tocsogó pörkölt turmixolva.. mogyorót, gombás ételeket is evett, azokat elvileg kb. csak mostantól szabadna.


Más ismerősök alkohollal is itatták a gyereket, a 3 éves rendszeresen ivott alkoholmentes sört, emellett apu rendes söréből is mindig adtak neki egy keveset.

A másik dolog, amit én nem láttam de ismerős mesélte, hogy egy rokonuknak pincészetük van, a pár éves gyerek az összejövetelekkor mindig kap vörösbort, és hogy szerintük milyen aranyos amikor berúg, támolyog, leül, négykézláb mászik, csuklik...

hát erre inkább nem mondok semmit...

2014. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!