Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Libero és az Aldis Mylove...

A Libero és az Aldis Mylove pelenkák között van különbség minőségben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
A liberot én gyűlölöm! Az aldisat nem ismerem, viszont jó pár hónapja váltottunk a Pampers active baby-ről a Lidl-s Toujours pelusra és szerintem mindennél jobb! Nekünk nagyon bevált,nappal is éjjel is ezt használjuk,soha nem ázott még át.Elől,hátul jó magas,puha nem merev.A comb gumírozása is hibátlan,nem vág,de nem is enged ki semmit. És a kisfiam rengeteget iszik, és pisil!
2014. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Liberot miért gyülölöd?
2014. nov. 15. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Aldis nem jött be, mert majdnem mindig leszakadt a ragasztója, és leesett a gyerekről. A Liberót annak idején szerettem, bár már egy ideje mi is a Lidl-set használjuk.
2014. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én sem szerettem sem a pamperst sem a liberot.Nekem az Aldis és az Auchanos is bejött.És olcsóbb is volt.
2014. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Minden reggel átázott szegénykém! Rengeteg pisi gyűlik össze neki éjjel és nem bírta a pelus felszívni, így nyakáig pisis volt! :( Meg ráadni is rosszabb volt! Nagyon kemény volt az ülepénél neki! Egy csomag liberonk volt, de el sem hasznaltuk. Valtottunk pampersre az is kiváló (a zöld dobozost vettük) csak nagyon drága volt, így jött a toujours! :)
2014. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekunk csak a Libero valt be, azold Pampersnel azott el nyakig allandoan. Ki kell tapasztalni, minden baba mas.
2014. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még friss az élmény, most próbáltam ki először az aldisat, nem jött be igazán, de nem sokkal rosszabb a Liberonál. Tapintásra, vastagságra kellemesnek tűnik, kialakítása is jó, de a nedvszívással nem voltam ekégedett, csupa nedvesség volt a baba bőre mindig mikor levettem. A Libero nedvszívásra nekem olyan közepes, viszont kicsit merevebb az anyaga, olyan kényelmetlennek tűnik. Nekünk a zöld Pampers jött be legjobban eddig.
2014. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem Aldist, de nagyon megbántam. Nem szív be túl sokat és még csak nem is olyan rugalmas, mint kéne. A Liberó sem volt elég rugalmas. De asszem abból is van több tipus. A Lidl Tojours viszont bevált.
2014. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!