Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt a legnehezebb...

Mikor volt a legnehezebb idöszak számodra a babáddal és miért?

Figyelt kérdés
Persze az első 2 hónap kivételével mert az általában mindenkinek nehéz.
2014. nov. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 éves kora között a hisztik miatt. nem volt földhöz vágom magam típus, de mindenen üvöltött, és mindenért ha valami nem úgy volt ahogy ő elgondolta.
2014. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem az első 2 hónappal sem volt gondom. Evett-aludt enyhe hasfájás, semmi extra.
2014. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos koráig napi 10 órát sírt a lányom. Megállás nélkül. Megőrültem az aggódás és a tehetetlenség miatt.

Többször voltunk orvosoknál, akik mind ugyanazt mondták, hogy semmi baja szerencsére, csak érzékeny.

Akkor kezdett jobb lenni, amikor felült, felállt és tágabb lett számára a világ.

Addig csinálhattam bármit, ő csak sírt... Én nagyon kivoltam idegileg. S mindez ősszel kezdődött, mentünk bele a télbe, tehát a négy fal között üvöltött szegénykém egész nap. Persze voltunk kint, de hát mégsem lehettünk kint 10 órákat.

Most amúgy már 4 éves, érzékeny, de tüneményes lány. Meg kellett szoknom, hogy ő ennyire érzékeny, viszont mikor már elkezdett beszélni és ki tudta fejezni magát, minden sokkal jobb lett.

A hisztikorszak nekem a napi 10 óra síráshoz képest "gyerekjáték" volt. :)

Most már tudom, hogy mindig akadhat valami nehézség, de az csak ideig-óráig tart. Aztán jobb lesz.

2014. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
enyém 8 hós de már alig várom hogy beszéljen.sokszor nem tudom miért sir,adok neki enni közben csak unatkozik.nem is értem mások honnan tudják mikor miért sir.
2014. nov. 16. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondoom, már nem aktuális, de hátha valakinek az lesz:

[link]


Nem kell maga a készülék, elég a két bal oldali táblázat, sokat segít a sírás okának beazonosításában.

2015. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!