Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt a legnehezebb a...

Mikor volt a legnehezebb a gyerekeddel és mikor érezted azt hogy végre kezd visszatérni az "életed", Tehát amikor már kicsit volt idöd magadra is és könnyebb lett?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert kiváncsi vagyok mire számithatok.A mi babánk 6 hós mióta megszületett gyakorlatilag megszünt az életünk.Férjem se tud éjjel aludni mert kiabál.Óránként fent van reggel 6tól játszani akar.NAppal max. órát alszik.Gondolom a problémáimmal nem vagyok egyedül.Próbálkoztam homeós szerekkel fogzás ellen mindennel,most talán elmegyünk alvásambulanciára,bár nem tudom van e értelme.Szóval kiváncsi vagyok kinek mikor lett érezhetöen könnyebb a .
2014. szept. 12. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 1. születésnapja után pár nappal aludta át először az éjszakát. Nekem felért egy gyerekmentes wellness hétvégével :)
2014. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak olyan időszakok, mikor egyik-másik gyerek nem nagyon aludt éjjelente. Tudom, ez nagyon nehéz, mert az ember egy idő után eléri azt a fáradtsági szintet, hogy egyszerűen már nem önmaga. Kitartás! Ez idővel meg fog oldódni, igaz, lehet, hogy nem jövő héten. De a régi életed soha nem fog visszatérni. Ha szükséged van egy kis időre, hogy magadra fordítsd, hétvégén bízd apára a gyereket egy kis időre, vagy kérd a nagyszülők segítségét. Jobb segítséget kérni, ha szükséged van rá, mint teljesen kikészülni!
2014. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de vissza fog térni a régi életem ha majd nagy lesz?nem?persze aggódni akkor jobban kell hol van kivel,na de idöm utána megint lesz magunkra
2014. szept. 12. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor tért vissza, amikor abbahagytam a szoptatást és regenerálódtam kicsit. Mint kiderült, tőlem az vette el az energiát, ráadásul nagyon megszenvedtünk érte, h menjen, nehezen szopizott. 8 hósan választotta le magát a baba és kb. 1 éves korára tért vissza a régi energiám. Azóta jobban is alszik amúgy. Ha még nem kezdted el a hozzátáplálást, akkor itt az ideje én is 6 hósan kezdtem és már az is jelentett kis könnyebbséget.
2014. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: nekem az is segített az esti óránkénti ébredésen, hogy rájöttem,h a baba fázósabb mint én. Kapott plusz egy réteget ahhoz képest, amit gondoltam és ezerszer jobban aludt utána. Itt a gyakorin már másnak is tanácsoltam és neki is bejött már első este, szóval próbáld meg,hátha, baja biztos nem lesz tőle.
2014. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 2 éves,de még mindig semmit nem törődhetek jóformán magamban magammal,vagy kettesben párommal.Szerintem ha bölcsis,ovis lesz,vagy ha van kinek lepasszolni 2-3 havonta 1 éjjelre,az már maga az álom lenne.Nekem legalább is.

És nekem alszik éjjel,ettől függetlenül ugyanúgy itthon kell ülnöm,vagy vele mennem mindenhová.Ha nem lakna mindenki messze,akkor úgy lett volna szoktatva,hogy aludni tudjon másnál és el legyen mással,de így...

Alig várom már,hogy ovis legyen és a 3 hét nyári szünetből 2 hetet a nagyszülőkél legyen.Lehet kegyetlenség,de ettől függetlenül imádom,szeretem,hiányozna is,de nekem nagyon nehéz itthon ülni vele. És mielött bárki bármi miatt megszólna,én ugyan nem bulizni mennék meg nyaralni,ha valaki vigyázna rá,hanem párommal moziba,kajálni,sétálni,simán csak feküdni itthon csendben és nyugalomban.

2014. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves lesz, kezdődik nála az ellenkezés, dackorszak.

Nekem ez sokkal rémesebb, mint az éjszakázás volt, sose bírtam az esztelen hisztit, visítást, kiborulok ettől, mindig alig várom az estéket, hogy ágyba dugjam és csend legyen végre.

Én is alig várom, hogy végre jövőre óvodás legyen, nekem az maga lesz a megváltás, ha végre legalább fél napot külön leszünk és végre azt csinálhatok NYUGODTAN amit csak szeretnék.

Igaz, én egyedül nevelem, segítségem sincs sok, akinek van párja, annak biztos könnyebb.

2014. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!