Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számodra mi a legnehezebb az...

Számodra mi a legnehezebb az anyaságban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megoldjam a problémákat a nevelésben. Sokszor nem tudom, mit hogyan kéne tennem, hogy szót fogadjon és ne is legyen baj belőle (ne sérüljön a kis lelke). Hogy mikor hagyjam sírni, mikor kényeztessem, mik legyenek a határok ...
2011. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Most az, hogy jön a második baba:)

Így estére már nagyon fáradt vagyok, de a kisfiam még csak egy éves, nem tudom neki elmagyarázni, hogy így vacsi előtt már jó lenne, ha kicsit takarékra tenné magát:)

Azt hiszem, az állandó készültség a legnehezebb, mondom ezt úgy, hogy a fiam egy angyal.

2011. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látom,hogy fájdalma van,szenved,és nem tudok rajta segíteni:(
2011. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ált az h kibírjam beszólás nélkül ha öreg bácsik nénik gagyognak a gyerekkel ...bbrrrrr.....

h hülyének néznek a 3 gyerek miatt :-/

ha ismeretlenek és ismerősök mindent jobban akarnak tudni

mikor olyan osztja az észt akinek nincs is gyereke


a többi nem nehéz pl idöt beosztani vagy h figyeljenek rám stb....

2011. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy úgy csináljam a dolgokat, hogy mindig jó legyen mind a három gyerekemnek.
2011. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag visszatekintve a kétség volt a legrosszabb.Jót teszek-e ha?...Jól mondtam-e?...Igazságos vagyok-e?..Eleget foglalkozom velük?Egyáltalán, jó anya vagyok én? Persze ezekre a kérdésekre csak az idő adja meg a választ.Most, mikor látom, hogy nélkülem is nagyon jól boldogulnak, tudom, hogy nem rontottam el semmit.Szerintem ezek a kérdések a mostani fiatal anyákban is felmerülnek és nekik is az idő hozza el a bizonyosságot, hogy igen, mindent a lehető legjobban csináltak.
2011. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nekem akkor nehéz,ha beteg.meg az etetése.a többi nem nehéz,bár fárasztó
2011. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Akkor én jó nagy önző dög vagyok:(((Mert nekem a legnehezebb elfogani azt,hogy fenekestül felfordult az életem.1 éve nem aludtam,és nem tudtam normális körülmények között megenni egy tál meleg ételt.Rossz anya vagyok???Pedig mindenneél fontosabb a babám,és meghalnék érte!!!!
2011. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Türelmesnek maradni. Pedig az én fiam is jó baba, de néha a fáradtság győz...
2011. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az alvás előtti sírást elviselni. Lelkileg nagyon megvisel.
2011. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!