Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy kisfiam lenyelte a...

Lehet hogy kisfiam lenyelte a karkötőmet. Mit tegyek? Már voltunk dokinál, nem mondott semmit, csak adott egy hányás elleni kúpot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma délután hányt 3 alkalommal, elmentünk dokihoz de csak annyit mondott, hogy pótoljuk a folyadékot és hogy ne egyen. Amikor haza értünk akkor vettem észre hogy nincs meg a karkötőm.
2010. jan. 28. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bevinném az ügyeletre egy ultrahangra!De várj még vele egy kicsit, mert ha esetleg kikakálja, vagy kihányja akkor nem csinálnak gyomormosást!
2010. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És mégis mi a valószínűsége, hogy ő nyelte le?
2010. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na, ezt jól leírtam. :) Szóval arra akartam kilyukadni, hogy miért gondolod azt, hogy egyáltalán lenyelhette? És milyen idős a babád?
2010. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már!Azért csak észre vetted volna!Sztem egész egyszerűen elhagytad,a kicsi pedig benyalt vmi vírust,attól hány(a környezetemben minden 2.embernek fosós-hányós baja van).
2010. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lenyelte. Szerencsésebb esetben elveszítetted.Szerintem annak kicsi az esélye hogy leesik és pont a babához kerül.
2010. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A doki az ügyeleten azt mondta, hogy picit piros a torka, folyik az orra, valami vírust elkapott és az okozhat hányást. De nagyon megvagyok ijedve, mert amikor hazaértünk akkor vettem észre hogy nincs meg a karkötőm.

Amióta megkapta a kúpot, nem hányt. Ivott teát és szopizott is egy kicsit és kb egy órája alszik. Remélem nincs semmi komoly baja.

Kb mennyi idő alatt kellene kikakilnia ha mégis lenyelte? 1-2nap?

2010. jan. 28. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Történt már valami esemény nálatok?
2010. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Annyi történt, hogy egész éjjel aludt, mint a mormota. Reggel fél 6 körül és most is szopizott egy kicsit. Éppen itt álldogál mellettem és beszélget, olyan mint máskor reggelente. Jó kedve van.

Ha mégis a karkötőmet nyelte le, azt kikakilja? Ugye nem kell megműteni? Annyira félek!!!

2010. jan. 29. 08:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lenyelte volna már jelezte volna a nagy hasfájás, vagy akkor a hányással már távozott volna!
2010. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jelezted hogy mi történt azóta?A baba jól van?Karkötő megvan?
2010. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!