Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esküvőre mibe öltöztetnéd a...

Esküvőre mibe öltöztetnéd a babád?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz barátnőmék esküvője,akkor lesz a kislányom 8 hónapos.

Mibe illik/kell ilyenkor a babát öltöztetni?

Tanácsokat,képeket előre is köszönöm.


2010. jan. 28. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csini, hosszú szoknyába öltöztetném
2010. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom ebben a ruhában volt egy rövidujjú fehér bodyval és fehér csajos zoknival.Mondjuk jun.végén volt a barátnőm esküvője.
2010. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj,a link lemaradt.

[link]

2010. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem két jó megoldás létezik...ha nem bánod, hogy lehet, hogy csak egyszer van rajta egy ruci akkor vegyél egy alkalmit, például amit belinkeltek. Ha nem akarsz vagy tudsz ilyesmire költeni akkor veszel egy fehér harisnyát amit később is rá tudsz adni (nekünk is van, tiszta pamut kis csipkeszerű betétekkel), valami világos ruhácskát vagy szoknyát és egy csini kardigánt egy szép fehér bodyval. Ezeket mind külön-külön el tudod használni akár mindennapokra is. Tudsz venni alkalmi kocsicipőt teszveszen mondjuk használtan, mivel alkalmi biztos újszerű állapotban lesz és ha már nem kell nektek ugyanannyiért el is tudod adni.
2010. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 28. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Linkes vagyok.Én is használtan vettem a rucit annó.
2010. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos korától 11 hónapos koráig 6 esküvőn volt jelen. Mindig szép kis szoknya volt rajta blúzzal, vagy egyberuha csini felsővel, szép kis topánkák, csini sapik(kalapok). Természetesen minden alkalommal szebb volt a menyasszonynál :)
2010. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen...abban én is biztos vagyok :-D

Köszönöm a válaszokat,akkor kisruha lesz harisnyával.

2010. jan. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!