Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba anyatejes mikortol...

Ha egy baba anyatejes mikortol kell/lehet/érdemes neki szopi helyett teat/vizet adni?

Figyelt kérdés
eddig ataludta az ejszakat de 1-2 hete ujra felkel, ilyenkor megszoptatom.. tanácsos lenne ehelyett inkabb vizet vagy teát adnom? 4 hónapos.
2014. nov. 17. 01:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Az én kisfiam 6 hónapos koráig aludta át az éjszakát, de utánna se adtam még neki vizet éjjel, szopival aludt vissza.Volt egy rövid időszak mikor felkelt éjszakánként, aztán megint nem. Hullámokba tört rá, szerintem a növekedésétől függően. Szerintem éjszaka maradjon meg a szopi, ha még elég neki a tejecske, és visszaalszik. Nem kell 6 hónapos korig semmi más.
2014. nov. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hos a babam, szerintem meg kicsi hozza. Ot ilyenkor meg kell nyugtatno, arra pedig a szoptatas a legjobb neki. Sztem fel eves kora utan, vagy ha fogzas miatt kel majd nem azert mert ehes..
2014. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van bőven tejed, akkor egész addig elég neki az anyatej, amíg el nem kezded hozzátáplálni.

A lányom nyáron még bőven csecsemő volt, a nagy hőségben ha kellett, akár 15-20 percenként is mellre tettem pár korty erejéig, bőven elég volt így neki, nem kapott se vizet, se teát.

2014. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!