Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol talalunk ilyen cumit?

Hol talalunk ilyen cumit?

Figyelt kérdés
Olyan regimodi cumi kene amit a korhazakban hasznalnak, ilyen nagyon nagy bumszlis vegu kellene,ami majdnem olyan mint egy nyaloka. Tesom kisbabaja sokaig volt korhazban ott olyat kapott csak , de nem engedtek elhozni. Most az utan sir masik nem jo neki sajnos.ja lattam hogy ma a hazon kivulben lesz egy riport es kisfiunal is olyAn van. Legyszi segitsetek!
2010. jan. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a neve cseresznye cumi:)

gyógyszertérban tudsz ilyet venni, van sárga meg rózsaszín meg piros meg még nem tusom, milyen.

úgy kérd, hogy cseresznye cumi:) van kicsi és nagy, a nagy 6 hónapos kortól való.

az én babám is csak az ilyet szereti, van nekünk is 6-7 darab.

olyan 200 Ft körül van.

2010. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt hiszem a mama-nak is ilyen cumijai vannak.

[link]

2010. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, a mam cumik nem ilyenek.

bocsi, de tényleg nem, nekünk volt ez a csillagos fehér és az nem ilyen:)

2010. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nuk-os cumit láttam ilyet, és nekünk is egy ilyen van, az meg Chicco (újszülött cumi), ez nagyon picike.

Banyuci

2010. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tesconak is van ilyen cumija piros-kék szinű. Az én lányom is csak az ilyet fogadja el. :-)
2010. jan. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!