Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet Johnson's fürdetővel fürdetni a babát?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, hogy tudjam mennyi idős korától lehet használni a sampont és fürdetőt, mivel úgy hallottam, ha korán elkezdjük használni, akkor kihullhat a haja a babának és a fürdetőtől pedig kiütéses lehet. Nem tudom, hogy ez igaz-e, de rengeteg ilyen termékünk van. Kérlek írjátok meg a véleményeiteket és a tapasztalaitokat.

Köszönöm



2014. nov. 18. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez az egyik legrosszabb termék, rengeteg miatta az allergia, bőrprobléma.
2014. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem négy hónapos és azt használjuk, semmi baja nincs. De minden baba más, ki kell tapasztalni.
2014. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban okozhat allergiát a későbbiekben, ha korán vezetjük be a kozmetikumok használatát. Én fél éves koráig gyógyszertári fürdetővel fürdettem a fiam, utána pedig Johnson's-al. Semmi kiütése, semmi allergiája nem volt eddig. 4 éves
2014. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi időstől lehet nem tudom,szóval kicsit off a válaszom, bocsi érte, de én is azt olvastam, hogy ebben van a legtöbb káros anyag ellentétben a dm-es márkával. Ez nagyon meglepő és elszomorító volt számomra, mert ilyen téren elsőre a J&J jutott eszembe, mint jó márka...
2014. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind a két gyermekem kapott ajándékba. Csúnya allergiás kiütéseket kaptak. A dr-nő szerint ezek a termékek "életveszélyesek" . A levendulás Gabi fürdetőt szeretjük :)
2014. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen akkor jól hallottam. :) kipróbálom egyszer és eldől gondolom attól még nem lesz baj csak rendszeres használattól. Egyébként a Gabi termékekről én is hallottam jókat. Van még olyan termék, amit konkrétan ajánlanátok?
2014. nov. 18. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a babe..újszülött kortól lehet használni a fürdetőt is és a koszmó samponját is!!védőnők és orvosok is ezt ajánlják ha nem akarod a gyógyszertarit hasznalni mint pl. Én:))kicsit drágább mint a többi de sokaig eleg a sampont meg ugy se hasznalod minden nap!!de amit nem probaltam es dicsérik az a bübchen amit a müllerbe lehet venni de azt nemtudom mikortól lehet hasznalni..amugy a johnson's szerintem inkább ne én magamnak szoktam venni tusfürdőnek és olyan babasamponnal mosom a hajam mert jo az illatuk..:))de a babat nem fürdetem velük!viszont arra emlékszem még gyerekkormból ,h a nincs több sírás sampon állandóan belement a szemembe és nagyon csípte:))
2014. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyerkoc dolgait a kremmanian szoktam néznies így a rossmannos babydream tűnik jó választásnak. Egyébként 9 honaposom még a gyógyszertárival fürdik és babydream extrasensitiv samponnal mos hajat(utóbbit heti 1x)
2014. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!