Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjszopós Anyukák! Ti nem...

Ujjszopós Anyukák! Ti nem vagytok kiakadva, hogy néz ki babátok keze a sok cumizástól? Mit tesztek ellene? Bevált valami krém valakinek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom 8 hónapos, most jöttek ki az alsó fogai és emiatt tiszta sebes az ujja és nem tud begyógyulni mert minidg a szájéban van.:(Nem tudok mit tenni ellene.Én 10 éves koromig szoptam az ujjam és amelyiket szoptam az kisebb és vékonyabb.:((

2010. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dokidat kéne megkérdezni, tudom, hogy van valami kenőcs, ami begyógyitja, ha fel van ázva meg sebes és nem baj ha lenyalja, viszont rossz az ize nagyon, és ezért ált.-ban abbahagyják.Öcsémet is csak igy sikerult leszokatni.



35 h km

2010. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyém 10 hónapos, sose volt játszócumija. korábban nagyon sokat szopta az ujját, de úgy kb. már fél éves korától csak elalváshoz használja, így nincs gond vele.


(csak zárójelben mesélek egy történetet, mert nem ide tartozik: megégette a kis kezét, és 3 napig kötés alatt volt az ujja, nem tudott aludni. a másik kezén nem szopja az ujját, de valami katasztrófa volt. ennyire fontos nekik ez... :()

2010. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!