Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nagyobb? A Pampers...

Melyik nagyobb? A Pampers Activ Baby 3, vagy a Libero 3?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, szinte teljesen egyforma a méret, annyi a különbség, hogy a Libero vastagabb, és kicsit merevebb. Én éjszakára adom a Liberot a kislányomra, aki 7 kg, nappalra az Activ Babyt használjuk, nagyon bevált nálunk.
2010. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Éjszakára nem jó a Pampers?

2010. jan. 29. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Huggies 3 at használjuk, az nagyobb, picit vastagabb, de én sokkal jobban meg vagyok vele elégedve.
2010. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet az alkata miatt, de nekem a Libero nagyobbnak tűnt mindig is.

Most 4-est használunk, Libero tök jó, a Pampers meg olyan szoros.

Vettem Sleep&Play-t, az olyan mintha kicsi lenne.

2010. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egymásra tettem a 2 pelust, minimális a különbség. (3-as méret mindkettő) Nekünk éjjelre is bevált a Pampers, soha nem volt vele probléma, újszülött korától ezt használunk, a Liberot ajándékba kaptuk, és azért használom azt éjjelre, mert vastagabb 1 kicsit, igaz nem én hordom, de a Pamperst a puhasága végett kényelmesebbnek gondolom a nappali hancúrozáshoz.
2010. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Huggiesnak a popsirésze nem keskenyebb ,mint a Pampersé?
2010. jan. 29. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampersből minden kijött egy idő után, a Huggies pedig szuperül bevállt. Nem hiszem, hogy keskenyebb, de magasabb hátul és elöl is.
2010. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!