Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4+-os Pampers mennyivel...

A 4+-os Pampers mennyivel nagyobb a 4-esnél?

Figyelt kérdés

Babám csak 8,5 kg,de az éjszakát nem birja ki a 4-es Pampers és a combját is szoritja. Jobb a 4+-os?

Már végképp nem tudom milyen pelenkát vegyek? Legutóbb Huggiest vettem,de az is átázik reggelre és kidörzsölte a hasát,olyan durva. A Libero 4-esböl is mindig kifolyt a pisi,bár lehet,hogy azóta belenött,mert akkor csak 8 kiló volt. Szerintetek milyet vegyek?


2010. máj. 18. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Minimális a különbség. Valamivel nagyobb, de csak egy nagyon picivel. Viszont ha a 4-es vágja a combjánál akkor a 4+-os is vágni fogja szerintem, legalábbis nekünk mindegyik vágta. Végül az 5-ös lett a jó, de az én fiam már 11 kiló.

2010. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok a különbség a 2méret között.Mi Pamperst és a tesco Essentialt(zöld színű) használjuk.Nálunk még nem történt baleset ezzel a pelussal.Esetleg ezt is kipróbálhatjátok.Legrosszabb esetben,ha nálatok nem bírja ki az éjszakát,elhasználjátok nappal.Nem?
2010. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minimális a különbség,de probáld ki a Pampers 4+ Activ baby-t a lilát,nekünk az nem szoritotta el.
2010. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem jól húzod meg a derekánál? Nálam volt ilyen probléma! Én estére Liberót használok 4-es méretűt, már két hónapja ezt használom, ebből nem folyt még csak akkor ki a pisi, amikor rosszul húztam meg a derekánál. Két hete volt a kisfiam 8 kg. Mondjuk nem olyan hosszú, úgyhogy mi már most keztük a második csaomag Liberót éjszakára! Napközben Huggies-t és Pampers-t felváltva használjuk! Nekem a Pampers-ből kifolyt mindig a pisi, akárhogy tépőzáraztam be! Ja és nekem van, hogy hároszor is felkel, tehát reggelre bőven van pisi!
2010. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom tévesztettem! Csomag és háromszor.
2010. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt sajnos nem tudom,hogy mennyivel nagyobb a 4+-os pampers a 4-es -nél.

Én most a kisfiamnál az 5-ös pamperst használom de ő lassan már 12 kiló.

Amikor a kisfiam 8,5 kiló volt akkor a babylove pelusnak a 4-es méretét használtuk napközbe is és éjszaka is.

Már most éjszakára a 6-os liberót használjuk.

2010. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!