Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers 5 mennyivel nagyobb...

A Pampers 5 mennyivel nagyobb a 4+ ostól?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. két cm-rel. Nálunk annyi változás volt, hogy a 4+-esnél a köldöke kint volt még, az 5-ösnél már a köldöke föl egy picivel ért a pelenka teteje. (És ez így jó, mert így kényelmes nekik).
2010. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Először négyes pelust vettem, hát szabályosan vágta a combját a gumírozása, mindig ott volt a piros csík. Utána vettem a 4+osat, még ez is kicsi. A köldöke aljáig ér, amikor ül, vágja a pociját és még ez is szoros neki combnál. Szóval az 5 méret sokkal kényelmesebb szerintem. Talán a vékony babáknak jó lehet... Az én fiam elég hurkás. :)
2010. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az én lányom se egy vékonyság :)
2010. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor 5-st veszek,mert mi is jó húsban vagyunk,10.5 hónapos és 11kg :)
2010. ápr. 13. 22:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert egyépként nekünk mindig az volt a gond hogy mikor ült,mindig láttam hogy benyomja nagyon a pociját.
2010. ápr. 13. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont ma kezdtem használni az 5-ös méretet,és maximálisan elégedett vagyok.A fiam 23 hónapos,14.5 kg,87 centi,szval pocakos,masszív kisember.Eddig a 4+-os pelust használtuk(Pamperst),de 2-3 óra múlva mindig pisis volt a body és a nadrág.Na,ma végre nem!Nekem úgy tűnt,sokkal nagyobb,és sokkal több nedvességet bír(persze nem így van,hogy sokkal,de valóban többet bír,és nagyobb).
2010. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!