Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltas kerdes: kisfiam holnap...

Oltas kerdes: kisfiam holnap lesz 5hos, es egy honapja be kellett volna kapja az oltast, de a doki azt mondta h majd felhiv, mert meg nem kuldtek neki?

Figyelt kérdés
Nem baj ha kesobb kapja be? Nagyon felek h lesz vmi baja,egy honap mulva kellene kapja a masikat,ja es meg van fazva,akkor nem szabad beadni neki ugye?
2014. nov. 19. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen oltást?
2014. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a magyar nevet,Romaniaban lakok es azt hiszem h itt maskepp van mint nallatok,de sztem a veszelyek meg ilyesmi ugyan azok,nem?
2014. nov. 19. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Kvra nem mindegy, hogy melyik oltasrol van szo. Nemzetkozi nevuk van, mindenhol ugyanugy hivjak oket.
2014. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
"Nem baj ha kesobb kapja be?" :DDDDD
2014. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 hos vedooltas, gyerekbenulas, szamarkohoges, tetanusz, difteria, influenzae B

Szerintem be kellett volna kapja idoben, mert 6 hosan mar kapja az ujraoltast.

Es ha beteg, akkor nem szabad neki beadni.

2014. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a valaszt,akkor gondolom,h amit 6 hosan kell kapjon,akkor azt kesobb adja be neki ugy 1 honappal,csak feltem h vmi baja lesz ha sokabb adjak be neki! 3-as koszonom a semmit,ha ilyen nagy humorerzekkel birsz ,akkor menj es viccelodj mashol,mint mar irtam,Romaniaban elek,es ezert nem igazan tudom helyesen kifejezni magamat!
2014. nov. 20. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemnél is csúszott el oltás betegség miatt. (2 hónapot)

Kevesebb baja lesz emiatt mintha betegen oltatnád.

2014. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso,megnyugtattal!
2014. nov. 20. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem gúnyolodni akartam, de tanult nyelvnél mindenki produkál vicces dolgokat, pl külföldi, magyarul tanuló ismerősöm is mondta, hogy "meleg vagyok" (=melegem van), illetve mellbimbót kért a piacon (kelbimbó). Vedd úgy, hogy veled nevettem!


A "kapja be" szófordulattal óvatosan, elég sajátos jelentése van magyarul :)

2014. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OK,semmi baj,koszonom a jo tanacsot ! :)
2014. nov. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!