Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ápr.27-én, volt az utolsó...

Heni28 kérdése:

Ápr.27-én, volt az utolsó mens. Első napja, tudom, hogy máj.13-án estem teherbe. Jún.13-án, kellett mennem UH-ra, ott csak 23x11-es elnyújtott petezsákot találtak, embriot nem.4h terhes vagyok, doki szerint 6h. Már mutatnia kellene az embriót?

Figyelt kérdés
A leletemen, még az alábbi szerepel, ami sajna nem is tudom, hogy mit jelent: B. O. -i ov. -ból kiindulóan nagy valószínűséggel egy 15 mm-es foly. Tart. Képlet ábr.
2013. jún. 16. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mivel nem szabályos a petezsák 0,001% hogy kihordott terhesség lesz


ráadásul kicsi is igy az alakja az ikerterhességet sem indokolja,sajnálom....

2013. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bal oldali petefészekből valószinű ciszta vagy haematóma lökődik kifelé
2013. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A terhesség korát mindig az utolsó havivérzés első napjától számolják, ezért az eltérés a te és a doki számolása között.
2013. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De a dokid nem mondott semmit? Miért nem mész el magánban? Hüvelyi vagy hasi uh volt?Magán vagy sztk-s futoszalag?
2013. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Magánhoz mentem. A doki annyit mondott, hogy várjunk egy hetet és megismételjük az uh-t.
2013. jún. 16. 19:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Hüvelyi UH volt.
2013. jún. 16. 19:02
 7/13 A kérdező kommentje:
A vérvizsgálat eredménye megérkezett, minden rendben,csak a hcg értéke magasabb egy picit az átlagosnál. Most már minden a csütörtöki UH-on múlik! Úgy izgulok és reménykedem, hogy mindent rendben találnak ott is.
2013. jún. 18. 13:42
 8/13 anonim ***** válasza:
mennyi volt a hcg?
2013. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos azt nem tudom, mert csak telefonon beszéltem a dokival, és annyit mondott, hogy minden értékem jó, a hcg az átlagnál kicsit magasabb. Ja, meg azt mondta, hogy a terhességet teljesen kimutatja a vérkép.


Ha jó a vér eredményem, akkor ugye van még remény?

2013. jún. 18. 18:29
 10/13 A kérdező kommentje:

Na, voltam UH-on. Képzeljétek el, hogy a hasi UH-on, ismét nem látszódott semmi, csak egy üres petezsák, mondta a doki, hogy nagyon sajnálja, de ebből baba nem lesz.

Utána még azért a hüvelyi uh-al rám nézett, és lás csodát, a petezsák legeslegsarkában ott volt elbújva, egy 11 mm-es embrio, melynek már a szívhangja is volt. :) 7 hetes terhességet állapítottak meg. Kaptam még fényképet is, hogy nézzem meg, hogy mennyire elbújt! :D

2013. jún. 20. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!