Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán kellett vna megjönnie,...

Szerdán kellett vna megjönnie, de szerencsére nem jött szbaton és vnap is pozítivat teszteltem! Holnap megyek orvoshoz! Utoljára ápr.20-án volt menzeszem! 40 naposak a ciklusaim! Szerintetek lát már vmit hnap a doki? Úgy izgulok!

Figyelt kérdés
Akkor most 6 hetesnek számítok vagy,hogy van ez??
2013. jún. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 28 napos ciklusban számítanal 6 hetesnek.ha 40 napos a cikluson akkor elvileg a 26.nap körül volt p.é.-d és így 4-5 hetes lehetsz. Nem vagyok nagy szakértő de szerintem így van. Persze attól mehetsz orvoshoz,jobban tudja majd. Nekem pl utolsó menses ápr.27 és múlt szerdán pozitív teszt és naptár alapján 5+2 hetes vok. 2 hét múlva megyék orvoshoz ha addig nincs gond. Gratulálok a babahoz!
2013. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)Én is gratulálok neked!Holnap kiderül!:)
2013. jún. 3. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg mi volt az orvosnál! Az okoskodo 2.vagyok :)
2013. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!(okoskodó 2.)Bár sztem nem voltál okoskodó!:)Csak válaszoltál!Látott petezsákot,méhen belül,szval nagy az öröm!:)Időt nem mondott még,h kb.mennyi idős vok,mert hát elég korán mentem!Annyi,h mikor megmondtam h ápr. 20-án voltam utoljára beteg mondta h megijedt,mert többet kellett vna már látni,de aztán mondta h 40 naposak a ciklusaim és azt mondta a doki így már jó!18-án megyek újra akkor már megbeszélünk mindent,jah és még annyi h az előzményekre tekintettel amit most nem írok le mert rettentő hosszú lenne Utrogestant kell szednem,és a papíromon is rajt van h fenyegető vetélés!:(De pozitívan állok hozzá,sokat vártam rá úgyh maradnia kell!:):)Bocsi h hosszú lett!Na,és nálad mi újság????:)
2013. jún. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!