Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után rettenetes...

Császár után rettenetes fejgörcs mitől lehet? A húgom nagyon rosszul van kedden szült! Aggódom!

Figyelt kérdés
A tesóm kedden szült császárral, eléggé kifárasztotta magát szerintem, mert vagy ezren voltak bent nála a barátai. Én mondtam neki, hogy pihenjen de nem hallgatott rám. Én csak hétvégén tudok hozzá elmenni a kórházba, és addig nem tudok az orvosaival beszélni. Másik városban lakunk és csak délután indulunk haza mikor a férjem hazaér a melóból. Szét vet itthon az ideg.
2010. jan. 29. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha helyi érzéstelenítéssel csinálták, akkor attól előfordulhat.
2010. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is császároztak. A gerincembe kaptam előtte érzéstelenítőt. A műtét után nem szabadott emelnem a fejem pont azért, hogy a fejfájást elkerüljem. Talán ez a baja a húgodnak.
2010. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
EDA volt, vagy altatás? EDA után jellemző a brutális fejfájás, bár Én megúsztam.
2010. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ézéstelenítőtől van.Mondd neki hogy igyon kávét és kérjen fájdalom csillapítót.Ez álltalában segít.Ne agódj ez az érzéstelenítés velejárója
2010. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
El fog múlni, emiatt ne izgulj!
2010. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítő miatt van, ne aggódj nem lesz komoly baja.

De ő nem tud szólni ott a kórházban, mint inkább téged riogat.

2010. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is császárral szültem.

Mondták, hogy utána ne emeljem a fejem egy darabig, mert fájni fog az érzéstelenítő miatt.

Szerintem attól lehet.

2010. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császárral szültem. Nálam is jelentkezett iszonyatos fejgörcs. Mondtam a kórházban is, akkor kaptam egy fájdalomcsillapítót. Csütörtökön szültem, hétfőn de. engedtek haza. Délután az ügyeletet kellett hívni, annyira fájt már. Kiderült, hogy 220/115 volt a vérnyomásom. Vissza a kórházba egyedül (baba maradt itthon apával, s az anyósommal.) 4 napig voltam benn, mire beállították a vérnyomásom, azóta is gyógyszert szedek rá. Azt mondta a főorvos, hogy ritka eset, de néha előfordul, hogy nem a terhesség alatt jelentkezik magas vérnyomás, hanem szülés után. Addig nem volt vele gondom. Úgyhogy, mindenképpen szóljon, ha még benn van.
2010. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
EDA volt. Most írt sms-t, hogy nem bír beszélni, viszik ct-re, de minek?????
2010. jan. 29. 13:52
 10/14 anonim ***** válasza:
én is megúsztam. a fejet nem szabad felemelni+sokat kell inni (tejcinek is jó)
2010. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!