Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes használni a...

Mikortól érdemes használni a borostyán nyakláncot? Ti mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
Érdemes már az első fog kibújása előtt feltenni, vagy csak mikor már jön a foga? Mekkorát vegyek, hogy végig elég legyen neki? Hol érdemes megvenni?

2014. nov. 20. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy gond lesz a fogzással?

Nálunk azon kívül, hogy az első két fog kijött akkor párszor felkelt éjszaka, a többivel nem volt gond. Szépen átaludta az éjszakát. Nem használtunk láncot, szerintem balesetveszélyes és lehet piszkálni is fogja. A másik, hogy jobban hiszek, hittem a dologél nevű krémnek amit az ínyre lehet kenni, meg a rágókának ami kellemesen vakarja az ínyt. Sosem lázasodott be a fogzásnál. Szvóal nekünk ezek bejöttek.

Nem lebeszélni akarlak, de szeritnem sok fölösleges dolgot megvetetnek mondván milyen jó.

2014. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

3gyerekem van,mindegyikre 2hónapos korban adtam rá a nyakláncot. A legnagyobb 6,5éves most, és ősszel ment suliba, múlt héten került le róla a nyaklánc, mert tesi órán már nem viselik el. Több mint 6évig szinte minden nap rajta volt éjjel-nappal.

A másik kettő is viseli még, 4,5 és 3évesek.

EGyetlen egy fognál sem volt semmi gond.

Sosem piszkálták, sosem szakadt el, nem veszett el. MI szerettük.

2014. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

10 és 12 es válaszoló válaszait nagyon szépen köszönöm!

Utána fogok olvasni.

2014. nov. 25. 14:13
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy felélesztek egy ilyen régi topikot, de nem tudom szó nélkül hagyni. Nem lehet eléggé hangsúlyozni, hogy ezekkel az ostoba babonákkal a gyerekeitek életét veszélyeztetitek... Kettővel előtti: tehát amiért a te gyerekeid nem fulladtak meg, azért máris bizonyított az ezoterikus fájdalomcsillapító hatása és jó szívvel ajánlod mindenkinek? Normális vagy??
2015. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!