Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neked milyen mellszívód van,...

Neked milyen mellszívód van, vagy volt? Igazából a márkára lennék kíváncsi és hogy mennyire vagy megelégedve vele? Mam, Tommee Tippee, és Avent között gondolkodom. (kézi)

Figyelt kérdés
Bármilyen jellegű tapasztalatot információt szívesen fogadok!

2014. nov. 20. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kézi Avent a legjobb barátnőm lett :)
2014. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem tommee tippee volt. Elég nagy a mellem hát nem igazán volt jó, nem illeszkedett rendesen, na meg 3 hónap után tönkre ment benne vmi kis szelep de viszont külön nem lehet ilyeneket venni hozzá vagyis kukába került. Én nem igazán ajánlom. De sztem egy szakember seg8t a legtöbbet h a te melledhez melyik lenne jó. Én nem kértem véleményt mostmár nagyon sajnálom.


Amúgy nevelőanyumnak régi aventes volt neki nagyon szupi volt, és nem is ment tönkre pedig használtan vette.

2014. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem avent kezi volt, a csuklom bedurrant kb 2 ml-be.

Szerintem megeri beruhazni az elektromosba. Tudom, nem olcso, de nekem minden penzt megert.

2014. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Avent kézit használtam, mindkét gyereknél, hónapokig, naponta többször. Nekem nagyon bevált, könnyen és gyorsan leszivta a tejet, birta a strapát.
2014. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee volt, nem sokat használtam, nem nagyon tudtam fejni (a gyerek kiszívott mindent), de nem lett a kedvencem.
2014. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos Avent volt.En Nagy hasznat vettem,nagyon sokat hasznaltam mivel alig volt tejem,rengeteget fejtem.igaz csak harom honapig hasznaltuk,csak addig tudtam fenntartani az egyebkent is pici mennyisegu tejem,de naponta 3-4x fejtem,semmi Baja nem lett,birta a strapat.:)
2014. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Avent kézi. gyorsan letudtam fejni a tejet, erős szívása volt. Ráadásul sok poharat és alkatrészt kaptunk hozzá, azért esett a választás erre.
2014. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nalam a Tommie Tippie egy het utan a szekrenyben landolt,parom elment es hozott egy medelat.mindketto kezi de eg es fold a kulonbseg.nem hiaba volt ilyen a korhazban csak elektromosban.dupla annyi tej jott vele ki,es a hasznalata is sokkal jobb volt.
2014. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a Medela elektromos mellszívóra esküszöm. Már a második gyerkőcnél használom és szuper jó. Én nem szoptatok csak fejek, bírja a strapát. Van itthon Avent kézim, hát nekem egyáltalán nem jó, nem tudok vele fejni rendesen.
2014. nov. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Avent kézi is illetve a gépi is tökéletes!A cumisüvegekkel is teljes mértékben meg vagyok elégedve!Mindenkinek ajánlom az Aventes termékeket!
2014. nov. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!