Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neked milyen mellszívód van,...

Neked milyen mellszívód van, vagy volt? Igazából a márkára lennék kíváncsi és hogy mennyire vagy megelégedve vele? Mam, Tommee Tippee, és Avent között gondolkodom. (kézi)

Figyelt kérdés
Bármilyen jellegű tapasztalatot információt szívesen fogadok!

2014. nov. 20. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pesztonka elektromos mellszívó, szerintem kitűnő.
2014. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Avent kézi mellszívó. Teljesen meg voltam vele elégedve, mást nem próbáltam.
2014. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is először kézit vettem, mert fogalmam nem volt, hogy lesz-e tejem, kell-e egyáltalán stb... Meg nagyon drágának találtam az elektromosat és a férjem sem szívesen adott volna érte ennyit. Aztán a kéziről annyit, hogy pumpáltam, mint a hülye és semmi nem jött le szinte és hamar tönkre is ment. Emlékszem üvöltött a gyerek, mert nem akart szopizni, a mellszívó tönkrement, így azzal a lendülettel be is dobtam a sarokba és sírva hívtam a férjemet. Rögtön azt mondta, hogy jön haza, be a kocsiba és megvesszük az elektromosat. Avent elektromos mellszívót választottam és egy álom volt a korábbihoz képest. 10 perc alatt végeztem a mellszívással, csak úgy jött belőle, nem fájt, nem volt kellemetlen, kisimultak az idegeim utána. :) Egyébként az Avent elektromosom eladó sorba került, mert sajnos már nincs tejem, ha esetleg érdekel, akkor írj privátot.
2014. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Medela elektromos is és Avent kézim is volt!

Mindkettő szuper volt de elektromossal gyorsabb volt!

Nekem egyik gyerekem se volt sajnos hajlandó szopizni így ídőspórolásnak nagyon jó volt az elektromos!

2014. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!