Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni térelválasztó...

Hol tudnék venni térelválasztót a fiam részére?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiam mindíg kertészkedik a vizi pálmámnál. Minden földet kiszed és jókat mosolyog rajta. Többen mondták, hogy van valamilyen harmónika szerű térelválasztó, amit a virág körül el tudnék helyezni, de nem tudom hol lehet ilyet kapni. Tudnátok ajánlani valami megoldást? :))))
2010. jan. 29. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont most akciós a Lidl-ben, azt hiszem 7.000ft. Rács.

2010. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol láttam, hogy erős kartonpapirból cserépnyilás nagyságú kört vágtak ki, csináltak rá egy bemetszést és azt ügyeskedték a föld tetejére, nemtom mivel rögzitették bocs, a kör közepén szintén egy kis kör volt, ott jött ki a növény törzse. Nem tudom, hogy igy érthető e:)
2010. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Óh a legegyszerűbb egy régi harisnyát felhúzni a cserépre és megcsomózni felül . Nálunk alul le lett szigetelőszalagozva, felül meg masnira kötöttem, hogy locsolni azért lehessen. Egy másik, nagy köveket is a földre tenni, ez leszoktatós, de nm tartós, mert nálunk a másfél éves lányom simán emelgette az utcai macskaköveket :) van bennük erő!

Egy jó játék pedig: tepsibe tegyél kis lisztet, vagy buzadarát és azt hagyd hogy turkálja. jó móka belerajzolni,és nem lesz beteg tőle. Mondjuk az enyém homokot is marokszámra ette nyáron és semmi baja nem lett tőle...

2010. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na az ucsónál a pont, egyszerűbb, mint kartonozni:)
2010. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ez is kell majd, de jelenleg olyat keresek, amit a virág köré tudok rakni.
2010. jan. 29. 15:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú ezek tényleg jó ötletek, a harisnyásat és a tepsiset is kipróbálom! :) Köszi szépen.
2010. jan. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!