Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek még, hogy aludjon...

Mit tehetek még, hogy aludjon jobban?

Figyelt kérdés

11 hós a harmadik fiam, nagyon rossz alvó éjjel :( csodát nem vártam, az első fiam 3 évesen kezdte átaludni az éjjelt a középső kb. másfél éves volt. Ők 3 es 6 hónapig szopiztak, a picuri még most is. Fél óránként van fent egész éjjel. Egyedül nem alszik vissza. Míg pici volt cicin udt vissza, kb. 2 hónapja szoktattam le az éjszakai evésről - szopiról. Több kevesebb sikerrel :( mivel most jöttünk haza a kórházból és ott a láz miatt is szpizott éjjel így vissza estünk kissé. Minden megviseli,hasfájós volt, fogzás. Ált.csak velem nyugszik meg. Szóval amit próbáltam a jobb alvásert:

Kiköltöztünk átmenetileg a hálóból, hogy egyedül legyen a szobába, hátha felébresztjük, továbbá így át tudtam tenni az ágyát más pontra hátha vízéren volt ;) esti " tömés " meg volt kapott cici után tápszert v. tejpépet, próbáltam sinlaccal nem e a tej a baj, semmi ! Éjjeli cici megvonás :( semmi. Gyógyszer fogzásra, semmi, viburcol kúp, bor. lánc semmi. Ha oda fektetem mellénk vergődik, forog álmában, sírdogál.Nappal jobban alszik, nem sokat, ketszer, vegtelenul vidam, egy tündér :) Bocsi hosszú lett, ha vki tud okosat mondani, szuper lenne :) köszi lányok. Egy kimerült


2014. nov. 22. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

hajajj mintha csak egykori önmagam olvastam volna!

Második fiam volt ilyen...még most is kiráz a hideg ha belegondolok,volt olyan éjszaka mikor 11x(!!) kelt,egy zombi voltam!


Én is minden de mindent kipróbáltam(jót mosolyogtam mert én is anno átpakoltam az ágyát hátha vízéren van)


Egyszer ezen az oldalon egyik anyuka ajánlott két fajta homeos cuccot és azóta átalussza az éjszakákat!


Ez volt 8 hónapos korában,most 2 éves és stabilan minden éjszakát átalszik azóta is(1-2 betegségnél volt hogy osszabbul aludt)


ha érdekel írj privit!

2014. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok írtam :)
2014. nov. 23. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!