Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után miket ír fel a...

Szülés után miket ír fel a védőnő amit meg kell venni a gyógyszertárba?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az orvos írja fel. D-vitamin, fürdetőkrém, alkohol a köldök ápoláshoz, láz és fájdalom csillapító kúp. Asszem nekünk ennyi volt.
2014. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kb 1 hete volt nálunk a védőnő és mondta, hogy vegyek alkoholt, hintőpont, gézlapot a gyógyszertárba. Miért veteti meg velem, ha születés után az orvos fel fogja írni? Talán receptre olcsóbb?
2014. nov. 22. 20:09
 3/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, alkoholt recept nélkül adnak. Lehet, hogy a kórházba is Neked kell ezeket bevinned. Kórházanként változik, hogy mit kell vinni a baba ápolásához, valahol mindent adnak, valahol meg semmit. Érdeklődnöd kellene efelől a kórháznál, ahol szülni fogsz.

Az orvos D-vitamint, K-vitamint írt csak fel nálunk.

2014. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
meg fürdetőkrémet
2014. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekünk felírta. Nem emlékszem mennyibe került de biztos hogy olcsóbb receptre. Nekünk a hintőport is receptre írta fel a gyerekorvos, de nem nagyon használtam, mert azóta már kivonták a forgalomból és mindenhol azt olvastam, hogy elég az alkohol. Szerintem azért kérdezz rá. Felesleges előre megvenni szerintem.
2014. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja a K vitamint is.
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk fürdetőkrémet,alkoholt,hintőport,K-vitamint,D-vitamint,lázcsillapító kupot írt fel mindkét gyerekemnél de nem kellett előre megvennem csak mikor megszültem szóltam neki férjem meg elment kiváltani!
2014. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Írj privit!!

Nekem van K-Vitaminom!

Mivel tápszerezem a babát így azt nem kell neki adni!

Szívesen elpostázom 1 ampulla hiányzik csak belőle! :)

2014. nov. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem írt fel a D vitaminon kívűl azt is a gyerek doki.K vitamint a kórházba felírták.Vettem alkoholt a patikába és ennyi.5 napot voltunk kórházba császár miatt.Ott sudocremet használtam így itthon is,kék Johnsons fürdetővel fürdettek,így azt használtuk itthon is.A köldökcsonkot fürdés után áttöröltem alkoholos vattával,nagyon szép volt neki.Nekem azt mondta a védőnő nem kell rá gézlap,a hintőpor ami nagyon jó volt megszűnt.
2014. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jajj csak Jonsont ne vegyél!

A legrosszabb fürdető!!

A kórházakba is csak azért használnak olyat mert reklámként adják nekik repibe!

2014. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!