Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor először ment hozzátok a...

Mikor először ment hozzátok a Védőnő akkor megkínáltátok valamivel? És minek ment? 28 hkm

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeztem, hogy kér-e üdítőt, kávét, stb. Semmit nem fogadott el és azóta sem. Családlátogatásra érkezik, megnézi milyen körülmények közé születik a kisbaba.
2014. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

40. héten jött ki (előtte ki akart már csak szabin volt) ellátott hasznos tanácsokkal a kórházat és a szülést illetően, illetve elmondta mi hogy legyen ha kijövünk a kórházból, meg kérdezhettem tőle bármit. kb. egy órát töltött nálunk, nyilvána szobát is csekkolta, de attól független én szívesen vettem hogy jött, jó fej, én bírom.

Vízzel, üdítővel kináltam, de nem kért semmit.

Legközelebb a kórház után jött ki, akkor még nem kapott ajándékot, viszent ingyen adott kölcsön mérleget, úgyhogy többet között ezért is úgy döntöttem hogy amit a mérlegre szántam pénzt, abból ajándékot veszek neki. amúgy is vettem volna, mert tényleg rendes, de így jól jött ki az egész. Szóval összeválogattam neki egy csomagot csokiból, borból, és legközelebb mikor jött odaadtam neki. el fogadta.

2014. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Megnézte a házat, beszéltünk pár dologról a babával kapcsolatban. Talán negyed órát volt itt.

Gondolom a körülményeket nézi meg ilyenkor.

Nekem nagyon ciki volt, mert nem szólt előtte, hogy jön, így nem tudtam készülni.

Szerencsére csak egy pohár vizet kért. Mást nem is tudtam volna adni, mivel mi nem tartunk itthon semmilyen édességet, rágcsálnivalót, vagy üdítőt, ráadásul kávézni sem kávézunk.

Ha tudom, hogy jön, akkor előtte bevásárolok, ahogy mindig szoktam, ha vendég jön.

2014. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkínáltam kávéval, üdítővel, ha épp volt süti akkor azzal is. Mi védőnőnk mindig iszik egy kicsi kávét meg egy fél pohár vizet. Megnézi a babaszobát és válaszol kérdésekre ha van.
2014. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megkínálom, de még sosem kért semmit.

Most vagyok 19 hetes második babával, már járt kint egyszer környezet-tanulmányon kb. 2 hete.

2014. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam kínálni, sose kért még semmit. Melegben gyümölcslevet, reggel meg kávét szoktam ajánlgatni.
2014. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
innivalóval kínálom mindig, és eddig mindig el is fogadta
2014. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Hármas vagyok!

Aki lepontozott írja már meg, hogy mi nem hasznos a válaszomban? Szerintem válaszoltam a kérdésre! Nem is értem ezt.....

2014. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
10 hetesen jött ki először majd a 30. hét körül. Csak körülnézett, hogy normálisan lakunk és kész. Nem kínltam meg.
2014. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a 14.héten jött ki elsőnek megnézni hogy hol lesz a baba.Megkínáltam üdítővel de nem kért . A babával kapcsolatos dolgokról beszéltünk ,de nem is volt sokáig vagy 15 percig,most hogy 24.hetes vagyok és ma voltam nála , mondta hogy novemberben jönni fog szülésfelkészítő beszélgetésre.
2014. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!