Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet választanátok?...

Melyik nevet választanátok? Lola vagy Mici?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a Mici név mióta hallottam. De nem akarom sem azt, hogy azt mondják utánozunk, és nem tudom mennyire lesz divatnév.

A harmadik gondom, hogy a legnagyobbik lányunk Lili, és félek, hogy az i betük miatt nagyon hasonló a hangzás.

A Lola név is nagyon tetszik. Ezzel az a gondom, hogy a már két megszületett lányunk neve is l betüs (Lili és Lotti) ez véletlen volt, félek, hogy ha mindhárom gyerek l betüs lenne csúfolódnának velük.

De több név nem tetszik. Talán még a Mia és a Kíra, de a másik kettö jobban



2014. nov. 22. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Lola. Sztm nem baj, hogy mindhárom L betűs. A mici nekem jatekmacko vagy macska név. Vagy tehén....de nem ember gyereknek való.
2014. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább Lola! :) Az nem gáz hogy L-betűs mind a 3. Nekem a Letti tetszik, csak az tényleg nagyon hasonlít a Lottira. Van még Linett, Lívia, Emília. De ha ragaszkodsz az első 2-höz akkor inkább a Lola. :)
2014. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a Lola nagyon tetszik, azt választanám a helyedben, a Mici se gáz szerintem, de a Lola sokkal szebb, nőiesebb.
2014. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen a Lolat.Szerintem az nem Baj,ha a harmadik kislany neve is l betuvel fog kezdodni.Sot ha Mar az elso kettoe igy alakult akkor meg aranyos is,nem fog kilogni a sorbol. :)

Nekem a Mici nem tetszik.Meg kisgyereknek talan elmegy,de egy felnottnek!?Hat nem igazan komoly nev..

2014. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ismerek egy 2 éves Lolát, annyira édes! :) Én is rá szavaznék...
2014. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a Mici nev. Tobbszor szoba kerult mar nalunk is.


Lola is szep, de en a Micit valasztanam.

2014. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, de inkább Lola...az még jó is, hogy L betűsek...de nekem amúgy a Mia tetszik legjobban.
2014. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én nevem is Mia :) (felnőtt nő vagyok) Szerintem gyönyörű a Lola, senki nem fogja csúfolni őket, egyébként meg senkinek semmi köze hozzá hogy

egyforma kezdőbetűs neveket választotok!!! Szerintem legyen Lola :)

2014. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám Mici, így nem tudok ettől elvonatkoztatni. A Lola viszont szép, nálunk is opció volt, de fiunk született.
2014. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Lola, bár az sem tetszik. A Mici borzasztó, utánzás vagy sem....
2014. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!